Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Pojechali nowomiejskimi szutrami

2016-06-08 15:02:19 (ost. akt: 2016-06-09 13:50:56)
Na starcie do próby w Gryźlinach

Na starcie do próby w Gryźlinach

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Rajd Nowomiejski, a konkretnie jego XIX edycja przetoczył się drogami miejskimi i szutrami gminy Nowe Miasto. Impreza była 3 rundą Samochodowych Mistrzostw Pomorza i 1 rundą Samochodowego Pucharu Warmii i Mazur. W tym roku do zawodów przystąpiło 38 załóg .

Rajd rozpoczął się tradycyjnie prologiem na autodromie nowomiejskim i zakończony został również w tym miejscu. Park maszyn znajdował się na Targowisku Miejskim.
Tegoroczny Rajd Nowomiejski w klasyfikacji generalnej Super KJS wygrał Norbert Byśkiniewicz i Jarosław Dymkowski, jadący subaru imprezą. Byli to reprezentanci Automobilklubu Nowomiejskiego. W rajdzie okręgowym zwyciężyła załoga Konrad Dudziński i Marcin Przybylski, jadący hondą civic, również z AN, a klasyfikację „gość” zwyciężył team Zbigniew Staniszewski i Daniel Siatkowski z Automobilklubu Polskiego.
Szutry Nowomiejskie w tym roku były bezpieczne. Wszystkie załogi szczęśliwie dotarły na metę rajdu, jedynie odnotowano drobne awarie techniczne samochodów. Dziękujemy kibicom za bezpieczny doping kierowców i mieszkańcom okolicznych budynków mieszkalnych za wyrozumiałość. Podczas imprezy pracowało około 130 osób. Zarząd Automobilklubu Nowomiejskiego dziękuje włodarzom Nowego Miasta Lubawskiego i gminy Nowe Miasto Lubawskie, służbom porządkowym i zabezpieczającym z OSP Marzęcice, OSP Bratian, OSP Skarlin, OSP Bratuszewo, i OSP Lipinki. Dziękuję również właścicielom dróg, przez które przebiegała trasa tj. panu Grunbergowi, panu Giziewskiemu i panu Wysockiemu oraz mediom. Szutry Nowomiejskie w tym roku były bezpieczne. Wszystkie załogi szczęśliwie dotarły na zakończenie rajdu, jedynie odnotowano drobne awarie techniczne samochodów. — dodaje Daniel Wyrzykowski, prezes Automobilklubu Nowomiejskiego. red


TABELA WYNIKÓW IMPREZY


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages