środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Akcja „Bądź widoczny, noś odblaski”

2016-05-19 11:26:45 (ost. akt: 2016-05-19 13:45:04)
Uczniowie w odblaskowych kamizelkach oraz przyjaciele szkoły

Uczniowie w odblaskowych kamizelkach oraz przyjaciele szkoły

Autor zdjęcia: Arch. szkoły

17 maja w ramach akcji „Bądź widoczny, noś odblaski” w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim odbyło się uroczyste wręczenie kamizelek odblaskowych ufundowanych przez firmę budowlaną, której właścicielem jest pan Janusz Morek.

Wręczenie kamizelek poprzedziła część artystyczna dotycząca bezpieczeństwa na drodze w wykonaniu pierwszoklasistów przygotowanych przez panią Ewę Leśniewską.

W ramach współpracy Pana Wojciecha Dereszewskiego -Wójta Gminy Kurzętnik z Panem Januszem Morkiem-właścicielem firmy przekazano uczniom kamizelki odblaskowe w celu edukacji dla bezpieczeństwa na drodze.

Krótką prelekcję o bezpieczeństwie na drodze wygłosiła pani sierż. szt. Ludmiła Mroczkowska oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Mieście Lubawskim. Pan Adam Śliwiński przedstawiciel firmy sponsorskiej zachęcał do noszenia kamizelek odblaskowych.

Pan Wójt Gminy Kurzętnik podkreślał ważność noszenia gadżetów odblaskowych i zachęcał do wykorzystywania ich po zmroku. Pani dyrektor Anna Błaszkowska podziękowała wszystkim uczestnikom przedsięwzięcia za zaangażowanie i inicjatywność oraz promocję bezpieczeństwa wśród najmłodszego pokolenia.


Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages