Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Wyjątkowi uczniowie wyróżnieni na sesjach

2016-05-01 12:00:00 (ost. akt: 2016-05-02 18:07:03)
Uczniowie z nowomiejskiego gimnazjum (z opiekunami i włodarzami) podczas sesji

Uczniowie z nowomiejskiego gimnazjum (z opiekunami i włodarzami) podczas sesji

Autor zdjęcia: Kasia Ochocka

Podczas dwóch sesji — Rady Powiatu oraz Rady Miasta starosta Andrzej Ochlak oraz burmistrz Józef Blank nagrodzili młodych mieszkańców naszego powiatu, którzy wyróżnili się umiejętnościami i talentami.

Podczas sesji Rady Powiatu wyróżnieni zostali uczniowie Zespołu Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim:
Agata Kołakowska – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

Joanna Zagórska – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

Agata Patalon – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

Kinga Ziółkowska – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

Opiekunem dziewcząt jest Dorota Dreszler.

Paweł Suszyński – I miejsce w VIII edycji Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 – 1683 od Obertyna do Wiednia Rzeczpospolita Obojga Narodów”. Jego opiekunem jest Bartłomiej Bartkowski.

Podczas sesji Rady Miasta burmistrz wraz z Marcinem Deją, przewodniczącym rady pogratulowali sukcesu Kacprowi Antoszewskiemu, tegorocznemu medaliście Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale. Nastolatkowi towarzyszył Leon Prusakowski, trener lekkoatletyki KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.

W sesji uczestniczyli też przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich wraz z zastępcą dyrektora Hanną Graczyk i opiekunem Magdaleną Kortes, którzy z rąk burmistrza przewodniczącego Rady Miejskiej oraz radnej Lilii Karczyńskiej otrzymali gratulacje wraz z upominkami za zdobycie po raz pierwszy w historii szkoły ogólnopolskiego certyfikatu „Szkoła Demokracji”.

Starostwo Powiatowe / Urząd Miejski / kajoo

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages