Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Wojewódzkie przełaje w Ostaszewie

2016-04-29 16:02:20 (ost. akt: 2016-04-29 16:15:45)
Uroczystość rozpoczął przemarsz młodzieży i ich opiekunów

Uroczystość rozpoczął przemarsz młodzieży i ich opiekunów

Autor zdjęcia: Arch. Starostwa Powiatowego

Nad jeziorem Hartowieckim w Ostaszewie (gmina Grodziczno) przeprowadzono Indywidualne Mistrzostwa w Biegach Przełajowych Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego i I Memoriał im. Trenera Edwarda Marszelewskiego.

Uroczystość otwarcia Indywidualnych Mistrzostw w Biegach Przełajowych WM SZS Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych rozpoczęła się o godz. 11 na plaży gminnej w Ostaszewie.

Pierwszym jej punktem był przemarsz, na którego czele szła Młodzieżowa Parafialno- Gminna Orkiestra Dęta pod przewodnictwem kapelmistrza Jarosława Titz i pocztem z flagą ze Szkolnego Związku Sportowego. W korowodzie szło 633 zawodniczek i zawodników wraz z 82 opiekunami. Po odejściu i ustawieniu się na boisku sportowym bezpośrednio przy jeziorze, nastąpiła uroczystość otwarcia Mistrzostw Województw i I Memoriału im. Trenera Edwarda Marszelewskiego.

W uroczystości otwarcia udział w wzięli:
Przewodniczący WM- SZS Pan Wacław Wasiela
Starosta Nowomiejski- Pan Andrzej Ochlak
Wójt Gminy Grodziczno- Pan Tomasz Szczepański
Dyrektor Zespołu Szkół Nowe Grodziczno- Pani Urszula Ewertowska, córka trenera Edwarda Marszelewskiego
Pani Helena Marszelewska- żona trenera Edwarda Marszelewskiego
Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Ostaszewo Pani Aldona Junkrowska
Sołtys Wsi Ostaszewo i Radna Gmin Pani Henryka Łużyńska

Wójt Gminy Grodziczno Tomasz Szczepański powitał wszystkich uczestników Mistrzostw Województwa i I Memoriału im. Trenera Edwarda Marszelewskiego w gościnnej gminie Grodziczno. Następnie Starosta Nowomiejski Andrzej Ochlak życzył wszystkim doskonałych wyników i miłych chwil spędzonych na ziemi nowomiejskiej.

Oficjalnego otwarcia dokonał Przewodniczący WM- SZS Wacław Wasiela, który po otwarciu podziękował za pomoc w przygotowaniu tak wielkiej imprezy Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi Ostaszewo i Właścicielom baru „U Olesi” Państwu Aleksandrze i Eugeniuszowi Prokop.

Głos zabrał Wiceprzewodniczący WM SZS Mirosław Urbanowski, który przedstawił sylwetkę zmarłego w 2005 roku nauczyciela w-f i trenera Edwarda Marszelewskiego prosząc o uczczenie pamięci minutą ciszy po której orkiestra zagrała fragment utworu „We are the champions”. Na koniec utworu Wiceprzewodniczący powiedział, że utwór był dedykowany trenerowi Edwardowi Marszelewskiemu, aby z góry do nas się uśmiechał.

Głos zabrała Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Nowym Grodzicznie, Urszula Ewertowska, która podziękowała Wiceprzewodniczącemu WM SZS Mirosławowi Urbanowskiemu za pomysł w zorganizowaniu i uczczeniu pamięci jej ojca trenera Edwarda Marszelewskiego, Przewodniczącemu WM SZS i Wójtowi Gminy za wyrażenie zgody na włączenie do Mistrzostw Województwa I Memoriału im. Trenera Edwarda Marszelewskiego oraz Pani Dyrektor podziękowała Staroście Nowomiejskiemu za obecność na I Memoriale wręczyła wszystkim Panom po pięknej róży.

Orkiestra wykonała koncert po którym uczestnicy przeszli trasy biegowe i o godz. 11:40 rozpoczelismy pierwsze biegi Finałów Mistrzostw Województwa WM SZS.

Wyniki biegów
Miejsca w Biegu 600 m dziewczęta:
1. Jabłońska Małgorzata 2005 SP 2 Olsztyn
2. Bulik Patrycja 2005 SSP Wikielec
3. Żukowska Martyna 2005 SP7 Giżycko
4. Głosowska Oliwia 2005 SP2 Biskupiec
5. Jaskulska Zuzanna 2005 SP Zajączkowo
6. Cemka Julia 2005 SP 4 Giżycko
7. Gutowska Amelia 2005 SP 1 Pisz
8. Jurgielewicz Maja 2005 SP 7 Giżycko
9. Narwojsz Nadia 2005 SP 7 Giżycko
10. Tarnowska Karolina 2005 SP Lubawa
11. Piotrowska Aleksandra 2005 SP Zajączkowo
12. Banach Joanna 2005 SP 1 Pisz
13. Gołaszewska Ewa 2006 SP Pasym
14. Ruszczyk Paulina 2005 SP1 Pisz
15. Kulesza Aleksandra 2006 SP 7 Gizycko
16. Kalinowska Oliwia 2006 SP 4 Ostróda
17. Chrupka Marta 2005 SP 4
18. Morawska Alicja 2006 SP7 Giżycko
19. Niemiec Zofia 2005 SP 7 Giżycko
20. Chmielewska Patrycja 2005 SP7 Giżycko
21. Grzybińska Maria 2006 SP Lubawa
22. Zielińska Martyna 2005 SSP Rudzienice
23. Kopka Zuzanna 2005 SP 4 Giżycko
24. Tiwońska Nikol 2005 SP 4 Giżycko
25. Dąbrowska Michalina 2005 SP Montowo
26. Doroszkiewicz Maja 2006 SP4 Giżycko
27. Wójtowicz Iza 2005 SP1 Pisz
28. Filurska Wiktoria 2007 SP Dzwierzuty
29. Osicka Oliwia 2005 SP2 Nowe Miasto Lub.
30. Lewko Natalia 2005 SSP Iława
31. Dąbrowska Natalia 2005 ZSP Orzyny
32. Smolińska Zuzanna 2005 SP Rumy
33. Krystofik Helena 2005 SP 7 Giżycko
34. Matusiak Nikol 2005 SP1 Bartoszyce
35. Wilk Karolina 2006 SP2 Nowe Miasto Lub.
36. Kalicka Karolina 2005 SP1 Pisz
37. Żuralska Maja 2006 ZS Mroczno
38. Styrańczuk Kasia 2005 SP7 Giżycko
39. Prusińska Monika
40. Kucińska Klaudia 2006 SSP Tylice
41. Łożyńska Amelia 2005 ZS Mroczno
42. Kostrzeba Martyna 2006 SP Woźnice
43. Bryszka Klaudia 2005 SP Wielbark
44. Byśko Milena 2005 SP7 Giżycko
45. Kowalczyk Weronika 2005 SP Wielbark
46. Sarbiewska Zofia 2006 ZS Mroczno
47. Nowak Zuzanna 2005 ZS Nowe Grodziczno
48. Robaczewska Dorota 2005 ZS Nowe Grodziczno
49. Klimiuk Eliza 2005 SP4 Ostróda
50. Klimek Wiktoria 2005 SP1 Bartoszyce
51. Treder Ewelina 2005 SP Lipownia
52. Orzoł Kornelia 2005 SP Wielbark
53. Więcek Oliwia 2006 SP Rumy
54. Śniadach Oliwia 2005 SP Klonie
55. Modrzewska Natalia 2005 SP Lubawa
56. Gralewska Jagoda 2005 ZS Nowe Grodziczno
57. Lendzion Wiktoria 2007 SSP Tylice
58. Różańska Róża 2005 SP Lubawa
59. Okołowska Magda 2005 ZS Nowe Grodziczno
60. Chełkowska Dominika 2005 SP7 Giżycko
61. Kordak Kamila 2005 SP Woźnice
62. Lange Dominika 2007 SSP Tylice
63. Śliwińska Oliwia 2005 SP4 Ostróda
64. Abramowska Wiktoria 2005 SP Tylkowie
65. Mederska Agata 2005 ZS Mroczno
66. Żurańska Paulina 2005 ZS Mroczno
67. Ruczyńska Adrianna 2005 ZS Nowe Grodziczno
68. Łożyńska Angelika 2005 ZS Mroczno
69. Groszewska Julia 2006 ZS Mroczno
70. Nadolska Amelia 2007 SSP Tylice
71. Sadoch Martyna 2005 SP1 Bartoszyce
72. Mrozińska Klaudia 2005 ZSP Orzyny
73. Pokojska Nikola 2005 ZS Nowe Grodziczno
74. Osmańska Agata 2007 SSP Tylice
75. Urbańska Natalia 2007 SSP Tylice
76. Wyrwas Weronika 2005 SP Rumy

Miejsca dziewcząt w biegu na 800 m rocznik 2003 i młodsze- Bieg Memoriałowy
1. Kornacka Kinga 2003 SP Zwiniarz
2. Przyborowska Paulina 2003 SP Trzonki
3. Rumińska Justyna 2003 SP Frączki
4. Kornacka Karolina 2003 SP Zwiniarz
5. Krunolowska Julia 2003 SP Wydminy
6. Wrońska Laura 2003 SP Lubawa
7. Abramczyk Maria 2004 SP Wielbark
8. Zdancewicz Julia 2004 SP 2 Gołdap
9. Kosek Julia 2004 SP Szczepankowo
10. Czera Gabriella 2003 SP Mikołajki
11. Kalinowska Julia 2004 SP4 Giżycko
12. Waliszewska Natalia 2003 SP2 Nowe Miasto Lub.
13. Bolesławicz Julia 2004 SP4 Giżycko
14. Dziekońska Anna 2003 SP2 Gołdap
15. Pietkiewicz Natalia 2004 SP4 Giżycko
16. Poczynek Weronika 2003 SP4 Giżycko
17. Pucia Karolina 2004 SP4 Giżycko
18. Gorbacz Zuzanna 2003 SP7 Giżycko
19. Smędzik Magdalena 2003 SP7 Giżycko
20. Głębiowska Marta 2004 SP1 Pisz
21. Wawrzynowicz Julia 2004 SP Mikołajki
22. Olkowska Dominika 2003 SP Lipownia
23. Szymańska Lidia 2004 SP1 Bartoszyce
24. Lange Daria 2004 SSP Tylice
25. Stankiewicz Oliwia 2003 SP1 Bartoszyce
26. Szymowiat Wiktoria 2003 SP7 Giżycko
27. Kulik Natalia 2004 SP7 Giżycko
28. Wierzbowska Anna 2003 SP Lubawa
29. Purat Michalina 2004 SP 3 Gołdap
30. Bojanowska Anna 2003 ZSP Orzyny
31. Płonowska Julia 2004 SP4 Bartoszyce
32. Olech Karolina 2003 SP Lubawa
33. Jóźwiak Weronika 2003 SP7 Giżycko
34. Długozima Aleksandra 2003 SP1 Pisz
35. Abramczyk Julia 2004 SP Wielbark
36. Dzierbatka Milena 2004 SP Klonie
37. Rozłysłowska Angelika 2003 SP2 Gołdap
38. Witkowska Aleksandra 2003 SP7 Giżycko
39. Tomaszewicz Nikola 2003 SP 7 Giżycko
40. Tchoiz Kinga 2003 SP4 Ostróda
41. Jarema Konstancja 2004 SP Wielbark
42. Świątkowska Wiktoria 2003 SP2 Nowe Miasto Lub.
43. Trzebińska Kaja 2004 SSP Rudzienice
44. Maksymowicz Paulina 2004 SP Lipownia
45. Krans Joanna 2004 SP1 Bartoszyce
46. Sieredzińska Weronika 2003 SP7 Giżycko
47. Donitacy Julia 2003 SP Boleszyn
48. Więckowska Julia 2003 SP7 Giżycko
49. Rutkowska Julia 2004 SP1 Pisz
50. Wacławowicz Oliwia 2003 SP4 Iława
51. Malinowska Amelia 2004 SP1 Pisz
52. Orlicka Daria 2003 SP Lipownia
53. Sępkowska Daria 2004 SP7 Giżycko
54. Kobilińska Oliwia 2004 SP Lipownia
55. Krajewska Alicja 2003 SP Rumy
56. Wszołek Dominika 2003 SP1 Pisz
57. Wierzba Sandra 2003 SP Pasym
58. Bielska Gabriela 2004 SP2 Gołdap
59. Wiedźwiecka Klaudia 2003 SP Wielbark
60. Olbryś Zuzanna 2004 SP4 Ostróda
61. Dąbrowska Julia 2004 SP Zajączkowo
62. Tesmer Patrycja 2004 SP Lubawa
63. Antoszewska Zuzanna 2003 SP Zajączkowo
64. Sałkowska Karolina 2003 SP Pasym
65. Archacka Anna 2003 SP Klonie
66. Spychała Ligia 2003 SP Szczepankowo
67. Lewandowska Ola 2004 SP1 Bartoszyce
68. Koczaj Kinga 2003 SP1 Pisz
69. Kowalewska Agata 2004 SP Dzwierzuty
70. Kozłowska Weronika 2004 SP1 Bartoszyce
71. Lechowicz Agnieszka 2004 SP Dzwierzuty
72. Bryła Julia 2004 SP Dzwierzuty
73. Kaczmarczyk Julia 2003 SP Wielbark
74. Kłosowska Oliwia 2004 SP Zajączkowo
75. Traczuk Kornelia 2003 SP Rumy
76. Jarzębowska Paulina 2004 SSP Tylice
77. Ladzanowicz Kinga 2003 SP1 Bartoszyce
78. Sieraj Martyna 2003 SP1 Bartoszyce
79. Bożym Agata 2004 SP4 Ostróda
80. Ługiewicz Magdalena 2004 ZS Mroczno
81. Miąskowska Aleksandra 2004 ZS Mroczno
82. Tworowska Wiktoria 2003 SP Pasym
83. Szczepańska Jagoda 2003 ZS Mroczno
84. Robaczewska Zofia 2003 ZS Grodziczno
85. Siwek Michalina 2004 SP 4 Ostróda
86. Doradzińska Anna 2004 SP4 Ostróda
87. Jabłońska Paulina 2004 SP Montowo
88. Pawłowska Lena 2004 SP 4 Ostróda
89. Rogowska Oliwia 2003 ZS Mroczno

Miejsca w biegu na 800 m chłopców, rocznik 800 m i młodsi:
1. Jackowski Mateusz 2005 SP Lubawa
2. Dąbrowski Miłosz 2005 SP2 Szczytno
3. Kosakowski Oskar 2005 SP1 Pisz
4. Majewski Dawid 2005 SP Woznice
5. Woronko Maciej 2005 SP4 Giżycko
6. Sadowski Krystian 2006 SP Lipownia
7. Kowalski Miłosz 2005 SSP2 Iława
8. Kowalski Piotr 2005 SP Pasym
9. Krzyżanowski Kacper 2005 SP Lipownia
10. Kosakowski Miłosz 2007 SP1 Pisz
11. Gajowsik Wiktor 2005 SP2 Szczytno
12. Maj Edger 2005 SP4 Giżycko
13. Woś Hubert 2005 SP1 Bartoszyce
14. Podbereźny Kamil 2005 SP7 Giżycko
15. Głębocki Sebastian 2005 SP Lipownia
16. Wypisek Wiktor 2005 SP Wielbark
17. Bieńkowski Michał 2005 SP2 Olsztyn
18. Chrostkowski Leon 2007 SP1 Pisz
19. Ugniewski Kamil 2005 SP1 Pisz
20. Augustyn Dawid 2005 SP 7 Giżycko
21. Abramowicz Jakub 2005 SP 7 Giżycko
22. Pierzgalski Igor 2005 SP1 Pisz
23. Bitowski Wiktor 2005 SP Pogorzel
24. Godlewski Michał 2005 SP2 Olsztyn
25. Kobiałka Krystian 2005 SP 7 Gizycko
26. Kurnot Jakub 2005 SP Lubawa
27. Malicki Maciej 2006 SP2 Nowe Miasto Lub.
28. Turliński Jędrek 2005 SP4 Giżycko
29. Staszyński Kacper 2006 ZS Nowe Grodziczno
30. Wójcik Dominik 2005 SP4 Giżycko
31. Osojca Błażej 2006 SP Rumy
32. Żebrowski Michał 2005 SP Dzwierzuty
33. Czerniawski Karol 2005 SP1 Bartoszyce
34. Ostrowski Maksymilian 2005 SP7 Giżycko
35. Górski Julian 2006 SP Zwiniarz
36. Behrendt Jakub 2005 SP 2 Olsztyn
37. Januszewicz Iwo 2005 SP 3 Gołdap
38. Sakowicz Aleksander 2005 SP 7 Giżycko
39. Renkel Jakub 2005 ZS Mroczno
40. Józefowicz Karol 2005 SP2 Nowe Miasto Lub.
41. Żurawski Kacper 2007 SSP Tylice
42. Gryko Filip 2005 SP2 Gołdap
43. Obara Emil 2005 SP 3 Gołdap
44. Bajor Jakub 2005 SSP Gramoty
45. Abramek Rafał 2005 SP Wielbark
46. Chodakowski Igor 2005 SP7 Gizycko
47. Raszkowski Dominik 2006 SP2 Nowe Miasto Lub.
48. Zdrojewski Bastian 2006 SP2 Nowe Miasto Lubawskie
49. Goldon Krystian 2006 SP Dzwierzuty
50. Iwicki Jan 2005 SP 7 Giżycko
51. Kapusta Mateusz 2005 SP4 Giżycko
52. Różański Kacper 2006 ZS Mroczno
53. Parzych Adam 2005 SP Wielbark
54. Wierzbicki Sebastian 2005 SP Zwiniarz
55. Cejmerowski Igor 2005 SP1 Bartoszyce
56. Dębień Dobromir 2005 SP 7 Giżycko
57. Prajs Marcin 2005 SP1 Bartoszyce
58. Piechnik Bartosz 2005 SP1 Bartoszyce
59. Ismer Łukasz 2006 SP Zajączkowo
60. Licznerski Szymon 2005 SP Lubawa
61. Markuszewski Olaf 2006 ZS Nowe Grodziczno
62. Wielgoszyński Kamil 2005 ZS Nowe Grodziczno
63. Jacunski Dawid 2006 ZS Nowe Grodziczno
64. Zychel Marcin 2005 SSP Tylice
65. Mączkowski Dawid 2006 SP2 Nowe Miasto Lub.
66. Krawitowski Paweł 2006 SP Montowo
67. Stefaniak Gabriel 2005 SP1 Bartoszyce
68. Wnuk Michał 2006 SP Montowo
69. Stróżnik Michał 2005 SP Zajączkowo
70. Krysiak Maciej 2005 SP Pasym
71. Grzymowicz Miłosz 2006 SP Boleszyn
72. Sarnowski Michał 2005 SSP Tylice
73. Majewski Krzysztof 2003 SP Lipownia
74. Groszewski Dawid 2006 SSP Tylice
75. Moniuszko Jakub 2007 SSP Tylice
76. Lenckowski Paweł 2006 SSP Tylice
77. Marszelewski Kacper 2006 SSP Tylice
78. Jaskulski Nikodem 2006 SP2 Nowe miasto Lub.
79. Marszelewski Piotr 2008 SSP Tylice
80. Wajc Paweł 2005 ZS Mroczno

Miejsca w biegu na 1000 m chłopców, rocznik 2003 i młodsi:
1. Zygażko Dominik 2003 SP Lipownia
2. Ochnia Maciej 2003 SP Trzonki
3. Dochnowski Oliwier 2004 SP1 Pisz
4. Górczyński Bartosz 2004 SP2 Olsztyn
5. Mół Kacper 2003 SP Szczepankowo
6. Dunajewski Jakub 2003 SP1 Bartoszyce
7. Osmański Piotr 2003 SP Kurzętnik
8. Szpanelewski Dawid 2004 SP1 Nowe Miasto Lub.
9. Kotewicz Dawid 2003 SP2 Nowe Miasto Lub.
10. Błaut Mateusz 2004 SP4 Ostróda
11. Taudul Kacper 2003 Gimnazjum Gołdap
12. Sławiński Jakub 2003 SSP4 Iława
13. Oliwier Milewski 2003 SP Wydminy
14. Roman Kalisz 2003 SP Kurzętnik
15. Dąbrowski Wojciech 2003 SP 7 Giżycko
16. Sasin Marcin 2003 SP Wielbark
17. Dobko Jan 2003 SP 4 Giżycko
18. Zajkowski Filip 2003 SP4 Giżycko
19. Tulkiewicz Maciej 2003 SP7 Giżycko
20. Typa Kornel 2003 SP7 Giżycko
21. Rybaczyk Krzysztof 2003 SP7 Giżycko
22. Piekut Kacper 2003 SP4 Ostróda
23. Bąk Wiktor 2004 SP4 Ostróda
24. Piński Damian 2003 SP Gramoty
25. Karpiński Kacper 2003 SP7 Giżycko
26. Piankowski Filip 2004 SP1 Pisz
27. Tański Patryk 2003 SP Wielbark
28. Graś Bartłomiej 2003 SP1 Bartoszyce
29. Chmiel Dawid 2003 SP1 Bartoszyce
30. Perowicz Michał 2003 SP4 Ostróda
31. Piórkowski Mateusz 2003 SSP Gramoty
32. Lange Michał 2003 SP7 Giżycko
33. Lewandowski Mateusz 2003 SP Montowo
34. Sawko Michał 2003 SP7 Giżycko
35. Zieliński Maciej 2003 SP Rumy
36. Taranowski Oliwier 2004 SSP 4 Iława
37. Ejols Konrad 2003 SP Wielbark
38. Berliński Patryk 2004 SP1 Pisz
39. Skolmowski Marek 2004 SP1 Pisz
40. Grochowski Kacper 2003 SP Lipownia
41. Gurzyński Sebastian 2004 SP Grodziczno
42. Grzyb Radosław 2004 SP Lipownia
43. Dańków Andrzej 2003 SP1 Bartoszyce
44. Szudziński Mateusz 2003 SP Wielbark
45. Anulak Maciej 2003 SP7 Giżycko
46. Groth Filip 2004 SP4 Ostróda
47. Szczepański Jakub 2004 SSP Rudzienice
48. Truszczyński Szymon 2003 SP Zwiniarz
49. Raszkowski Grzegorz 2004 ZS Mroczno
50. Opalach Szymon 2004 SP Rumy
51. Bakuła Mateusz 2003 ZSP Orzyny
52. Czupryński Sergiusz 2003 SP Lipownia
53. Buchacki Jakub 2004 SP Rumy
54. Pokojski Adrian 2003 ZS Nowe Grodziczno
55. Dąbrowski Kamil 2003 SP 1 Pisz
56. Wielgoszyński Bartosz 2003 ZS Nowe Grodziczno
57. Kowalski Paweł 2004 ZS Mroczno
58. Tiwończuk Oskar 2003 SP4 Giżycko
59. Siemianowski Arkadiusz 2004 Sp1 Bartoszyce
60. Czupryński Miłosz 2003 SP Lipownia
61. Pudlewski Sebstain 2003 ZSP Orzyny
62. Sobolewski Dawid 2003 SP4 Ostróda
63. Bugrowski Karol 2004 SSP2 Iława
64. Rogodziński Mateusz 2003 SP Szczepankowo
65. Urbański Adrian 2004 SSP Tylice
66. Pliszka Jakub 2003 SP Wielbark
67. Baranik Dawid 2004 SSP 2 Iława
68. Jankowski Paweł 2003 SP Zajączkowo
69. Wołojewicz Konrad 2004 SP2 Ostróda
70. Nadolski Artur 2004 SP Zajączkowo
71. Piwowar Mateusz 2004 SP 2 Gołdap
72. Lewicki Igor 2004 SSP 2 Iława
73. Pedynkowski Michał 2004 ZS Grodziczno
74. Zaręba Maciej 2004 SP1 Bartoszyce
75. Jurewicz Dominik 2003 ZS Grodziczno
76. Lewandowski Piotr 2004 SP1 Bartoszyce
77. Gurzyński Wiktor 2003 SP Grodziczno
78. Gurzyński Bartłomiej 2004 ZS Mroczno
79. Jacuński Łukasz 2004 ZS Grodziczno
80. Pałkowski Jakub 2003 ZS Grodziczno
81. Jaroszewski Kacper 2003 SP Mroczno
82. Soliwoda Wojciech 2003 SP4 Ostróda
83. Marcińczyk Sebstaian 2003 SP Dziwerzuty
84. Sztura Maciej 2003 SP Dzwierzuty
85. Korny Dawid 2003 SP Dzwierzuty
86. Markuszewski Nikodem 2004 ZS Grodziczno
87. Charubin Maciej 2003 SP1 Pisz

Miejsca w biegu na 1000 m dziewczęta szkoły Gimnazjalne, rocznik 2002 i młodsze:
1. Król Aleksandra 2002 Gim. Biskupiec
2. Piotrowicz Roksana 2002 Gim. nr 1 Iława
3. Ciz Zuzanna 2002 Gim. Giżycko
4. Zabielska Zuzanna 2002 Gim. Widminy
5. Kosek Wiktoria 2002 Gim. Stębark
6. Kozłowska Agata 2002 Gim. Kurzętnik
7. Buczyńska Kinga 2002 Gim. Braniewo
8. Hołubowska magda 2002 Gim. Braniewo
9. Dulewska Karolina 2002 Gim. Giżycko
10. Kusyk Klaudia 2002 Gim. nr 1 Iława
11. Zdunek Martyna 2002 Gim. Stębark
12. Konowrocka Weronika 2002 Gim. Bartoszyce
13. Piotrowska Zuzanna 2002 Gim. Marzęcice
14. Zalewska Iza 2002 Gim. Giżycko
15. Kwiatkowska Olga 2002 Gim.nr 1 Iława
16. Dunajska Justyna 2002 Gim. nr 2 Iława
17. Knak Natalia 2002 Gim. Bartoszyce
18. Dołkowska Magda 2002 Gim. nr 2 Braniewo
19. Jankowska Oliwia 2003 Gim. Bisztynek
20. Wiśniewska Emilia 2002 Gim. Pisz
21. Mistelska Wirginia 2002 Gim. nr 2 w Iławie
22. Waruszewska Zofia 2002 Gim. Wydminy
23. Lewko Zuzanna 2002 Gim. Lipownia
24. Kaczmarczyk Julita 2002 Gim. Pisz
25. Stasak Weronika 2002 Gim. Bartoszyce
26. Śniczewska Zuzanna 2002 Gim. Gołdap
27. Parzych Oliwia 2002 Gim. Bisztynek
28. Chrostowska Martyna 2002 Gim. Pisz
29. Witkowska Wiktoria 2002 Gim. nr 2 Iława
30. Szczepańska Weronika 2002 Gim. Wielbark
31. Sadowska Wiktoria 2002 Gim. Nowe miasto Lub.
32. Jegor Julia 2002 Gim. Wydminy
33. Gizota Anna 2002 Gim. Pasym
34. Ziółkowska Zofia 2002 Gim. Franciszkowo
35. Roszkowska Magdalena 2002 Gim. Wydminy
36. Kurek Paulina 2002 Gim. Bisztynek
37. Motyka Kamila 2002 Gim. Stębark
38. Kłos Karolina 2002 Gim. Pisz
39. Bieniasz Zuzanna 2002 Gim. Stębark
40. Strużyńska Wiktoria 2002 Gim. Grodziczno
41. Rożek Martyna 2002 Gim. Bartoszyce
42. Bynas Pola 2002 Gim. Lipowina
43. Gliwka Katarzyna 2002 Gim. Stębark
44. Wojtkiewicz Martyna 2002 Gim. Bartoszyce
45. Wantowska Angelika 2002 Gim. nr 2 Iława
46. Kwiatkowska Katarzyna 2002 Gim. Nowe Miasto Lub.

Miejsca w biegu na 1500 m dziewcząt Szkół Gimnazjalnych, rocznik 2000 i młodsze:
1. Połujańska Oliwia 2001 Gim. Nr 2 Bartoszyce
2. Pawłowska Kamila 2000 Gim. Kurzętnik
3. Greber Karolina 2000 Gim. Bartoszyce
4. Kuczyńska Katarzyna 2000 Gim. Bartoszyce
5. Maner Karolina 2000 Gim. Bartoszyce
6. Gordowska Aniela 2001 Gim. nr 2 Braniewo
7. Dziatkowska Weronika 2001 Gim. Gołdap
8. Osińska Zuzanna 2001 Gim. Wydminy
9. Samiła Milena 2001 Gim. Wydminy
10. Domurat Wiktoria 2002 Gim. nr 2 Ostróda
11. Chojnowska Katarzyna 2001 Gim. nr 7 Olsztyn
12. Szyszkowska Karolina 2000 Gim. Gołdap
13. Rosińska Zuzanna 2001 Gim. nr 2 Szczytno
14. Majewska Paulina 2000 Gim. Pasym
15. Zabłotna Justyna 2000 Gim. Jamielnik
16. Wrzesińska Weronika 2001 Gim. Franciszkowo
17. Bączek Małgorzata 2001 Gim. Franciszkowo
18. Chechłowska Agata 2001 ZS Mroczno
19. Burkiewicz Klaudia 2001 ZS Mroczno
20. Kondulska Emilia 2001 Gim. Franciszkowo
21. Wrzosek Magdalena 2001 Gim. Mroczno
22. Żurańska Patrycja 2001 Gim. Mroczno
23. Powierza Urszula 2000 Gim. Bartoszyce
24. Marenowska Natalia 2001 Gim. Mroczno
25. Zaborowska Paulina 2000 Gim. nr 2 Szczytno
26. Kornowska Agnieszka 2000 Gim. Stębark
27. Senwicka Oliwia 2001 Gim. Nowe Miasto Lub.
28. Dąbrowska Ewelina 2001 Gim. Grodziczno
29. Komarzewicz Monika 2001 Gim. nr 7 Olsztyn
30. Wnuk Julia 2001 Gim. nr 7 Olsztyn
31. Archacka Wiktoria 2000 Gim. Stębark
32. Karczewska Patrycja 2001 Gim. 7 Olsztyn

Miejsca w biegu na 1500 m chłopców Szkół Gimnazjalnych, rocznik 2002 i młodsi:
1. Dąbrowski Jakub 2002 ZS Grodziczno
2. Długozima Patryk 2002 Gim. Pisz
3. Bogusiewicz Jakub 2002 Gim. nr 1 Iława
4. Gąsiewski Krystian 2002 Gim.Wielbark
5. Łyziński Michał 2002 Gim. nr 1 Iława
6. Zimiński Dobrosław 2002 Gim. nr 7 Olsztyn
7. Jankowski Piotr 2002 Gim. Grodziczno
8. D'obru Bartosz 2002 Gim. nr 7 Olsztyn
9. Maląg Krystian 2002 Gim. Bisztynek
10. Mężykowski Tomasz, 2002, Gim. Dzwierzuty
11. Tkaczyk Mateusz, 2002, Gim. nr 7 Olsztyn
12. Kozłowski Kamil 2002 Gim. Dzwierzuty
13. Szuksztul Dawid 2002 Gim. Bartoszyce
14. Sachojczuk Gabriela
15. Olber Dawid 2002 Gim. nr 2 Szczytno
16. Gibuła Kacper 2002 Gim. nr 2 Giżycko
17. Strojczyk Dawid 2002 Gim. Franciszkowo
18. Zdankiewicz Jan 2002 Gim. Pisz
19. Zakrzewski Wiktor 2002 Gim. nr 1 Iława
20. Smulski Dominik 2002 Gim. nr 1 Iława
21. Grzegowski Jakub 2002 Gim. nr 7 Olsztyn
22. Niski Aleksander 2002 Gim. Wielbark
23. Raniecki Bartosz 2002 Gim. Wielbark
24. Jakubowski Adrian 2002 Gim. Stębark
25. Przybysz Jakub 2002 Gim. Nr 7 Olsztyn
26. Szczepański Kacper 2002 Gim. Franciszkowo
27. Wrzosek Dominik 2002 SP Boleszyn
28. Świniarski Łukasz 2002 Gim. Franciszkowo
29. Wyżlic Adam 2002 Gim. Franciszkowo
30. Hermanowski Bartłomiej Gim. Stębark
31. Ostrowski Bartłomiej 2002 Gim. nr 2 Iława

Miejsca w biegu na 2000 m chłopców Szkół Gimnazjalnych, rocznik 2000 i młodsi:
1. Kozłowski Piotr 2001 Gim. Lubawa
2. Misior Kamil 2001 Gim. Bisztynek
3. Dzik Szymon 2000 Gim. nr 1 Iława
4. Pawlukiewicz Maciej 2000 Gim. nr 2 Giżycko
5. Kosek Eryk 2000 Gim. Stębark
6. Nołczek Tomasz 2000 Gim. Nr 3 Giżycko
7. Aniśko Patryk 2000 Gim. Lipowina
8. Antoszewski Kacper 2000 Gim. Nowe Miasto Lub.
9. Kania Jakub 2000 Gim. Nr 3 Giżycko
10. Chełstowski Kamil 2000 Gim. Pasym
11. Dziaduszek Michał 2001 Gim. Nr 3 Bartoszyce
12. Wawrocki Konrad 2000 Gim. Nr 2 Giżycko
13. Dąbrowski Rafał 2000 Gim. Bisztynek
14. Rochewicz Paweł 2000 Gim. Jamielnik
15. Pawłowski Bartek 2001 Gim. Nr 1 Bartoszyce
16. Siennicki Gabriel 2000 Gim. Stębark
17. Rożenko Michał 2001 Gim. Wydminy
18. Szwint Szymon 2001 Gim. Stębark
19. Szczepański Dominik 2001 Gim. Stębark
20. Litkowski Emil 2000 Gim. Nr 2 Giżycko
21. Laska Karol 2001 Gim. Nr 2 Giżycko
22. Niski Karol 2000 Gim. Pasym
23. Kulicki Jakub 2000 Gim. Bisztynek
24. Mankiewicz Maciej 2001 Gim. Nr 1 Bartoszyce
25. Jędrychowski Bartosz 2001 Gim. Nr 1 Iława
26. Siwicki Przemysław 2001 Gim. Wydminy
27. Buczyński Piotr 2000 Gim. Wydminy
28. Ciołka Kamil 2000 Gim. Nr 7 Olsztyn
29. Kowalski Szymon 2000 Gim. Pasym
30. Malec Jakub 2000 Gim. Pasym
31. Kosiorek jakub 2000 Gim. Bisztynek
32. Dembek Kacper 2001 Gim. Pasym
33. Bester Bartosz 2000 Gim. Gołdap
34. Bogdaniuk Adam 2001 Gim. Bisztynek
35. Michalewicz Mateusz 2000 Gim. Dzwierzuty
36. Petrykowski Piotr 2001 Gim. Nr 1 Iława
37. Ziółkowski Szymon 2000 Gim. Stębark
38. Lewandowski Dominik 2000 Gim. Grodziczno
39. Abelski Jakub 2000 Gim. Bisztynek
40. Przyborowski Artur 2001 Gim. Mroczno
41. Czarnecki Bartosz 2000 Gim. Franciszkowo
42. Kuczyński Paweł 2000 Gim. Bisztynek
43. Tessmer Miłosz 2001 Gim. Nowe Miasto Lub.
44. Guch Rafał 2001 Gim. Bisztynek
45. Jakubiak Dawid 2001 Gim. Bisztynek
46. Michalski Damian 2000 Gim. Bisztynek
47. Binicki Marcin 2001 Gim. Mroczno
48. Motylewski Przemek 2000 Gim. Nr 1 Bartoszyce
49. Urbański Dawid 2001 Gim. Franciszkowo
50. Pieczułajtis Patryk 2001 Gim. Nr. 1 Bartoszyce
51. Sobolewski Jakub 2001 Gim. Lipownia
52. Lesiński Patryk 2001 Gim. Pisz
53. Turowski Błażej 2000 Gim. Nr.2 Iława
54. Lewicki Szymon 2000 Gim. Nr.2 Iłowa
55. Kochalski Grzegorz 2000 Gim. Nr.2 Iława
56. Rutecki Karol 2000 Gim. Nr.2 Iława
57. Kozłowski Dawid 2001 Gim. Franciszkowo
58. Wrzesiński Tomasz 2001 Gim. Franciszkowo
59. Kornacki Szymon 2001 Gim. Grodziczno
60. Sokołowski Filip 2001 Gim. Grodziczno
61. Borkowski Łukasz 2001 Gim. Grodziczno
62. Charubin Łukasz 2001 Gim. Nowe Miasto Lub.
63. Rudnik Kacper 2001 Gim. Nowe Miasto Lub.
64. Długosz Jakub 2000 Gim. Nowe Miasto Lub.
65. Michalec Dawid 2000 Gim. Nr 1 Bartoszyce

Miejsca w biegu na 1500 m dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych, rocznik 1999 i młodsze:
1. Kapcińska Marianna 1999 ZS Iława
2. Pawłowska Patrycja 1999 ZS Nowe Miasto Lub.
3. Zaryś Daria 1999 ZS. Bohaterów Września 1939 Iława
4. Ochendowska Kornelia 1999 ZS Nr 1 Szczytno
5. Kamińska Karolina 2001 ZS Iława
6. Bakuła Angelika 1999 ZS Nr 1 Szczytno
7. Jabłońska Natalia 1999 ZS. Bohaterów Września 1939 Ilawa
8. Orczyk Justyna 1999 ZS. Nr 1 Szczytno
9. Łapińska Natalia 1999 ZS Nr 1 Szczytno

Miejsca w biegu na 2000 m dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych, rocznik 1998 i starsze:
1. Marciniak Paulina 1998 ZSZ Braniewo
2. Kołakowska Agata 1997 ZS Nowe Miasto Lub.
3. Kotulka Monika 1997 ZS Iława
4. Kwiatkowska Wiktoria 1998 ZS. IM. Bohaterów Września 1939 Iława
5. Kotałka Anna 1998 ZS Iława
6. Słowińska Anita 1998 ZSZ Gołdapia
7. Biel Karolina 1998 ZS. Iława
8. Kalwajtys Sandra 1998 ZSZ Gołdap
9. Chmielewska Paulina 1998 ZSZ Gołdap
10. Kranik Minika 1998 ZS Nr 2 Szczytno
11. Mejca Ola 1997 LO Gołdap
12. Stachewicz Karolina 1997 ZS Nr 1 Szczytno
13. Cicha Klaudia 1997 ZS Nr 2 Szczytno
14. Spoler Dagmara 1997 ZS Nr 2 Szczytno
15. Zarzycka Dominika 1998 ZSZ Gołdap
16. Smokowska Milena 1997 ZSZ Gołdap

Miejsca w biegu na 2000 m chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych, rocznik 1999 i młodsi :
1. Zamorski Grzegorz 1999 LO Brodnica
2. Poreda Konrad 1999 LO Gołdap
3. Wronowski Albert 1999 LO Gołdap
4. Brzuszczuk Oskar 1999 ZSZ Kurzętnik
5. Supała Arkadiusz 1999 ZS. Nr. 1 Szczytno
6. Łukaszewski Antoni 1999 ZS Ogólnokształacących
7. Zakrzewski Dominik 1999 ZS Ogólnokształcące Iława
8. Glaban Jan 1999 ZS Ogólnokształace w Iławie
9. Dąbrowski Rafał 1999 ZS. IM. Bohaterów Września 1939 Iława
10. Hajduk Damian 1999 ZSZ Kurzętnik
11. Mazurowski Radosław 1999 ZS.im. Bohaterów Września 1939 Iława
12. Zentarski Jakub 1999 ZS Ogólnokształcących Iława
13. Rumiński Dawid 1999 ZSZ Kurzętnik
14. Sulley Kamil 1999 ZS. Im. Bohaterów Września 1939 Iława
15. Olejnik Bartłomniej 1999 ZS. Ogólnokształcących Iława
16. Czarnota Patryk 1999 ZS Nowe Miasto Lub.
17. Zagórski Daniel 1999 ZS Nowe Miasto Lub.

Miejsca w biegu na 3000 m chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych:
1. Nowakowski Maciej 1998 ZS Ogólnokształcącego Iława
2. Moskal Paweł 1998 ZSZ Kurzętnik
3. Kruk Kamil 1998 ZS Nr 1 Szczytno
4. Dereszewski Paweł 1998 ZSZ Kurzętnik
5. Brzuska Damian 1998 ZS im. Bohaterów Wrzesnia 1939 Iława
6. Jurgielewicz Damian 1997 ZSEiH Olsztyn
7. Konera Damian 1998 ZS Ogólnokształcącego Iława
8. Zaborowski Stanisław 1997 Gim. Stębark
9. Bojanowski Tomasz 1997 ZS Nr 2 Szczytno
10. Klimek Maciej 1997 ZS. im. Bohaterów Września 1939 Iława
11. Pliszka Jakub 1997 ZS Nr 1 Szczytno
12. Lis Daniel 1996 ZS Nr 1 Szczytno
13. Lech Mateusz 1996 ZS Nr 2 Szczytno
14. Świerczyński Krystian 1998 ZS NR 1 Szczytno
15. Ćwikliński Szymon 1999 ZS Ogólnkształacych Iława
16. Jędrzejczyk Łukasz 1997 ZS Nr 1 Szczytno
17. Kreński Konrad 1997 ZS Nr 1 Szczytno
18. Niemczyk Marcin 1998 ZS NR 1 Szczytno
19. Łuszczak Dominik 1998 Ząbrowo

W Indywidualnych Mistrzostwach Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych udział wzięło:

Dziewczęta Szkół Podstwowych - 165
Chłopcy Szkół Podstawowych - 168
Razem - 333

Dziewczęta Szkół Gimnazjalnych - 79
Chłopcy Szkół Gimnazjalnych - 94
Razem - 173

Dziewczęta Szkół Ponadgimnazjalnych -25
Chłopcy Szkół Ponadgimnazjalnych - 36
Razem - 61

Ogółem dziewcząt startowało: 269
Ogółem chłopców startowało: 298
Razem - 567

Klasyfikacja drużynowa
Dziewczęta Szkoły Podstawowe:
I. SP nr 7 Giżycko - 27 pkt
II. SP Zwiniarz - 14 pkt
III. SP Nr 4 Giżycko -14 pkt
IV. SP Nr 1 Pisz - 12 pkt
V. SP Lubawa - 10 pkt
VI. SP Nr 2 Olsztyn
Ogółem sklasyfikowano 32 Szkoły Podstawowe

Chłopcy Szkoły Podstawowe:
I. SP Nr 1 Pisz - 21 pkt
II. SP Lipowina - 17 pkt
III. SP Nr 7 Giżycko - 17 pkt
IV. SP Nr 4 Giżycko - 12 pkt
V. SP Nr 2 Szczytno - 10 pkt
VI. SP Lubawa - 9 pkt
Ogółem sklasyfikowano 35 Szkół Podstawowych

Dziewczęta Szkoły Gimnazjalne:
I. Gimnazjum Nr 1 Bartoszyce - 23 pkt
II. Gimnazjum Nr 1 Iława - 16 pkt
III. Gimnazjum Nr 2 Braniewo - 15 pkt
IV. Gimnazjum Wydminy -14 pkt
V. Gimnazjum Nr 2 Giżycko - 13 pkt
VI. Gimnazjum Kurzętnik - 12 pkt
Ogółem startowało 25 Szkół Gimnazjalnych

Chłopcy Szkoły Gimnazjalne
I. Gimnazjum Nr 1 Iława - 18 pkt
II. Gimnazjum Bisztynek - 15 pkt
III. Gimnazjum Nr 7 Olsztyn - 14 pkt
IV. Gimnazjum Nr 2 Giżycko - 14 pkt
V. Gimnazjum Grodziczno - 13 pkt
VI. Gimnazjum Stębark - 11 pkt
Ogółem udział wzięło 25 Szkół Gimnazjalnych

Dziewczęta Szkoły Ponadgimnazjalne:
I. ZS Ogólnokształcące Iława - 29 pkt
II. ZS Nr 1 Szczytno - 21 pkt
III. ZS Zawodowych Gołdap - 18 pkt
IV. ZS Im. Bohaterów Września Iława - 15 pkt
V. ZS im. C. K. Norwida NML - 14 pkt
VI. ZS Nr 2 Szczytno - 10 pkt
VII. ZSZ Braniewo - 9 pkt
VIII. LO Gołdap - 3 pkt

Chłopcy Szkół Ponadgimnazjalnych:
I. ZS Ogółnokształcące Iława - 37 pkt
II. ZS Nr 1 Szczytno - 26 pkt
III. ZSZ Kurzętnik - 24 pkt
IV. ZS im. Bohaterów Września Iława - 19 pkt
V. LO Gołdap -13 pkt
VI. LO Braniewo - 9 pkt
VII. ZS Nr 2 Szczytno - 7 pkt
VIII. ZS Ekonom-Handl. Olsztyn - 5 pkt

Ogółem w zawodach uczestniczyło 68 Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych
i Ponadgimnazjalnych. Pierwszych trzech zawodników dekorowanych było medalami a pierwszych sześciu w każdym biegu dyplomami.

Prowadzona była punktacja drużynowa w klasyfikacjach dziewcząt i chłopców osobno. W klasyfikacji Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalych. Pierwsze trzy zespoły otrzymał pamiątkowe puchary, pierwszych sześć zespołó pamiątkowe dyplomy. Wszyscy uczestnicy zawodów poczęstowani zostali grochówką i słodyczami oraz herbatą, które ufundował Wójt Gmniy Grodziczno oraz Zespół Szkół w Nowym Grodzicznie.

Puchary, medale, dyplomy, ryczałty Sędziowskie sponsorowane były przez Warmińsko- Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie, Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lub. Oraz Urząd Gminy w Grodzicznie.

Starostwo Powiatowe
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages