Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Kto będzie książęcą parą? Dziś o północy kończymy plebiscyt!

2016-05-24 09:00:00 (ost. akt: 2016-05-24 20:37:15)

Tabele z wynikami wciąż się zmieniają! U chłopców o punkty walczą Nikodem i Oliwier, natomiast u dziewczynek o tytuł księżniczki konkurują Nikola z Julką! A wyniki już dziś po północy! 24 maja o 23.59 kończymy konkurs!

Tabele z wynikami, prezentowane poniżej, wciąż się zmieniają. Do zakończenia plebiscytu został nam przysłowiowy "lada moment". Kto wygra? Kto zwycięży? O tym decydujecie Wy, Internauci, oddając głosy za pomocą sms-ów!

Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów o treści NW.MKA.X (dziewczynki) i NW.MKE.X (chłopcy) na numer 71160. Litera X oznacza numer dziecka. Szczegóły zamieszczamy obok nazwisk dzieci podanych poniżej oraz pod zdjęciem malucha, znajdującym się w galerii. Koszt jednego sms-a to 1,23 z VAT.
Plebiscyt zostanie przeprowadzony jednocześnie w 18 powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. W każdym powiecie zostanie wybrany Mały Książę i Mała Księżniczka 2016. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Regulamin plebiscytu można znaleźć klikając tutaj.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages