Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Zapraszamy na konsultacje społeczne

2016-03-26 16:06:15 (ost. akt: 2016-03-26 16:09:01)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Nowomiejscy policjanci w dalszym ciągu kontynuują spotkania z mieszkańcami powiatu w celu zdiagnozowania potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Kolejne konsultacje odbędą się 31 marca o godz. 16:00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim przy ul. Grunwaldzkiej 6. Państwa opinie i zgłaszane problemy wpłyną na poprawę bezpieczeństwa w naszym powiecie.

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Mieście Lubawskim zaprasza mieszkańców miasta oraz powiatu nowomiejskiego na kolejne konsultacje społeczne. Odbędą się one 31 marca o godz. 16:00 w budynku Komendy Powiatowej Policji przy ul. Grunwaldzkiej 6 w Nowym Mieście Lubawskim.

Na spotkaniu będzie także obecny przedstawiciel Straży Miejskiej. Spotkanie to ma charakter otwarty. W jego trakcie będą Państwo mogli zapoznać się ze stanem bezpieczeństwa na terenie swojej miejscowości i gminy. Konsultacje te pozwolą także na wymianę informacji między Policją a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólne metody ich eliminowania. Państwa opinie i zgłaszane problemy wpłyną na poprawę bezpieczeństwa w naszym powiecie.

KPP Nowe Miasto

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages