Poniedziałek, 20 sierpnia 2018. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Skok wzwyż na hali u Norwida

2016-02-24 19:23:12 (ost. akt: 2016-02-25 00:09:51)

Autor zdjęcia: Archiwum starostwa

W hali sportowej Zespołu Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim miała miejsce uroczystość otwarcia Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Skoku Wzwyż. Do zawodów przystąpiły dziewczęta i chłopcy, reprezentanci szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Wszystkich uczestników powitała gospodarz szkoły dyrektor Barbara Przeradzka-Martko. Otwarcia zawodów dokonał przewodniczący WM-SZS — Wacław Wasiela. Po uroczystości otwarcia przewodniczący WM SZS podziękował odchodzącemu na emeryturę naczelnikowi wydziału oświaty – Andrzejowi Koreckiemu w imieniu zarządu WM SZS za wieloletnią bardzo owocną współpracę ze Szkolnym Związkiem Sportowym. Jednocześnie dziękował staroście nowomiejskiemu życząc dalszej tak owocnej współpracy dla dobra dzieci i młodzieży uczestniczącej w współzawodnictwie sportowym. Po części oficjalnej rozpoczęły się zawody sportowe.

WYNIKI ZAWODÓW

Dziewczęta Szkoły Podstawowe:

I miejsce Zielińska Agata 2003 SP1 Nowe Miasto 149 cm
II miejsce Chomańska Kornelia 2003 SP Wilkasy 149 cm
III miejsce Juchniewicz Zuzanna 2003 SP Wilkasy 143 cm
IV miejsce Rozenbajgier Martyna 2003 SP3 Pasłęk 135 cm
V miejsce Bielawska Aleksandra 2003 SP Wilkasy 120 cm
V miejsce Łożyńska Amelia 2005 SP Mroczno 120 cm
V miejsce Szczepańska Jagoda 2003 SP Mroczno 120 cm
VIII miejsce Szczepańska Milena 2003 SP2 NML 120 cm
VIII miejsce Połom Wiktoria 2003 SP Wilkasy 120 cm
X miejsce Konus Natalia 2003 SP Wilkasy 115 cm
X miejsce Fabiszak Joanna 2003 SP Wilkasy 115 cm
XI Ławreszuk Paulina 2004 SP Wilkasy 115 cm
XIII miejsce Kornacka Kinga 2003 SP Zwiniarz 115 cm
XIV miejsce Kornacka Karolina 2003 SP Zwiniarz 110 cm
XV miejsce Wrzosek Emilia 2003 SP Boleszyn 110 cm
XVI miejsce Świniarska Natalia 2003 SP Grodziczno 110 cm
XVII miejsce Szczepańska Julia 2003 SP Zwiniarz 110 cm
XVIII miejsce Antoszewska Zuzanna 2003 SP Zajączkowo 105 cm
XIX miejsce Brochik Ola 2005 SP2 NML 105 cm

Chłopcy Szkoły Podstawowe:

I miejsce Malewicki Bartosz 2003 SP Wilkasy 130 cm
II miejsce Kotewicz Dominik 2003 SP2 NML 130 cm
III miejsce Żelezowski Kacper 2003 SP Wilkasy 125 cm
IV miejsce Szpanelewski Dawid 2004 SP1 NML 125 cm
IV miejsce Nadolski Sebatsian 2003 SP Grodziczno 125 cm
IV miejsce Karpiński Wiktor 2003 SP Mroczno 125 cm
IV miejsce Jaroszewski Kacper 2003 SP Montowo 125 cm
IV miejsce Kopiczyński Wiktor 2003 SP2 NML 125 cm
IX miejsce Grześkiewicz Wiktor 2003 SP1 NML 120 cm
IX miejsce Pokojski Adrian 2003 SP Grodziczno 120 cm
XI miejsce Górski Jakub 2004 SP Wilkasy 115 cm
XII miejsce Michniewski Oskar 2004 SP Wilkasy 115 cm
XIII miejsce Pluta Patryk 2003 SP Wilkasy 115 cm
XIV miejsce Subocz Oliwier 2003 SP Wilkasy 115 cm
XV miejsce Sikorski Krystian 2003 SP2 NML 115 cm
XVI miejsce Józefowicz Karol 2005 SP2 NML 115 cm
XVII miejsce Podliński Michał 2003 SP Grodziczno 115 cm
XVIII Kuchnik Adam 2004 SP Zwiniarz 110 cm
XIX miejsce Truszczyński Szymon 2003 SP Zwiniarz 105 cm

Dziewczęta Szkoły Gimnazjalne:

I miejsce Nawrocka Aleksandra 2001 Gimnazjum Nr 2Pasłęk 150 cm
II miejsce Czerwińska Natalia 2001 Gimnazjum Wilkasy 135 cm
III miejsce Garnek Weronika 2000 Gimnazjum Grodziczno 135 cm
IV miejsce Kopiczyńska Zuzanna 2000 Gimnazjum NML 130 cm
V miejsce Jędraszek Angelika 2001 Gimnazjum NML 125 cm
VI miejsce Senowicka Oliwia 2001 Gimnazjum NML 125 cm
VII miejsce Kowalska Magdalena 2000 Gimnazjum Mroczno 125 cm
VIII miejsce Bucholska Ada 2000 Gimnazjum Wilkasy 120 cm
IX miejsce Dąbrowska Ewelina 2000 Gimnazjum Grodziczno 115 cm
X miejsce Tucholska Paulina Gimnazjum Mroczno 110 cm

Chłopcy Szkoły Gimnazjalne:

I miejsce Kawiecki Jakub 2000 Gimnazjum NML 165 cm
II miejsce Rudnik Kacper 2001 Gimnazjum NML 163 cm
III miejsce Jurewicz Mateusz 2001 Gimnazjum Wilkasy 160 cm
IV miejsce Węgrzynowski Tomasz 2001 Gimnazjum NML 155 cm
V miejsce Rzymski Remigiusz 2001 Gimnazjum Kurzętnik 150 cm
V miejsce Starzykowski Krystian 2001 Gimnazjum Wilkasy 150 cm
VII miejsce Lewandowski Jakub 2001 Gimnazjum NML 150 cm
VIII miejsce Rzepkowski Hubert 2001 Gimnazjum Grodziczno 150 cm
IX miejsce Zduńczyk Arkadiusz 2001 Gimnazjum Wilkasy 150 cm
X miejsce Chechłowski Grzegorz 2001 Gimnazjum Mroczno 145 cm
XI miejsce Woźniak Adrian 2001 Gimnazjum Grodziczno` 140 cm
XII miejsce Świniarski Szymon 2001 Gimnazjum Mroczno 140 cm
XIII miejsce Chechłowski Jacek 2001 Gimnazjum Mroczno 140 cm
XIV miejsce Dudkowski Paweł 2001 Gimnazjum Grodziczno 135 cm
XV miejsce Dąbrowski Daniel 2001 Gimnazjum Mroczno 135 cm
XVI miejsce Jaroszewski Bartek 2001 Gimnazjum Grodziczno 135 cm

Pierwszych 6 zawodników udekorowanych zostało pamiątkowymi dyplomami.
Pierwszych trzech zawodników otrzymało medale i dyplomy.

Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. młody #1939450 | 109.196.*.* 24 lut 2016 22:40

    tytuł do poprawki

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages