Niedziela, 26 stycznia 2020. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Z ewangelizacyjnym przesłaniem

2016-02-18 15:51:26 (ost. akt: 2016-02-19 22:38:50)

Autor zdjęcia: Liliana Lisakowska

Młodzież z Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich brała udział w koncercie zespołu Full Power Spirit, grupy muzycznej tworzącej głównie muzykę chrześcijańską w rytmie hip-hopu.

W przebieg imprezy wplecione zostały informacje o tematyce profilaktycznej. Wypowiedzi, mimo że zawierały trudne treści, przekazane były w sposób dostępny dla młodzieży.

Uczniowie z zainteresowaniem słuchali występu. Po zakończeniu młodzież oceniła imprezę jako wartościową i ciekawą. Warto przy tym wspomnieć, że zespół Full Power Spirit został założony w Białej Podlaskiej w 2001 roku przez Mirosława Kirczuka, Marka Dzyra i Piotra Chazana.

Wspomniany koncert rozpoczął weekend ewangelizacyjny pod nazwą „Znajdź pomysł na siebie”. Całą imprezę zorganizował ksiądz Jakub Maciejko, przy wsparciu finansowym władz miasta.

Barbara Milewska



Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages