Sukcesy młodych zapaśników z UKS „Sokół”

2016-02-17 15:02:27(ost. akt: 2016-02-17 15:47:16)
Krzysztof Przybysz i jego zawodnicy w Drogoszach

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

13 lutego 2016 roku w Drogoszach koło Kętrzyna odbył się Międzynarodowy Rzut Ligi Międzyszkolnej w zapasach w stylu wolnym oraz Mistrzostwa Województwa Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu wolnym.
Zawodnicy rywalizowali w trzech grupach wiekowych. W turnieju wzięło udział 160 zapaśniczek i zapaśników z całego województwa warmińsko-mazurskiego oraz reprezentacja Szkoły Mistrzostwa Sportowego z rosyjskiego Kaliningradu. W mistrzostwach wzięli udział młodzi sportowcy z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół” działającego w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim. Klub reprezentowało dwóch zawodników: Patryk Cichocki i Igor Shepetun oraz jedna zawodniczka – Ewelina Ziółkowska. Zapaśnicy „Sokoła” wrócili z Drogoszy z tarczą. Wśród młodzików w kategorii wagowej 73 kg Igor Shepetun zdobył złoty medal, Patryk Cichocki w kategorii 47 kg wywalczył srebrny medal, również srebrny medal w kategorii 57 kg zdobyła Ewelina Ziółkowska. Igor Shepetun i Patryk Cichocki wywalczyli również brązowe medale w grupie wiekowej kadetów. Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz ich trenerowi panu Krzysztofowi Przybyszowi i życzymy kolejnych sukcesów na matach.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.