środa, 15 lipca 2020. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Rok studencki czas zacząć

2015-10-13 16:39:34 (ost. akt: 2015-10-13 17:04:43)
Studenci nowomiejskiego UTW

Studenci nowomiejskiego UTW

Autor zdjęcia: Kasia Ochocka

Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nowym Mieście Lubawskim świętowali rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Indeksy rozdano 18 nowym osobom, zaś całe UTW liczy już ponad 140 osób!

Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016 pojawili się przedstawiciele samorządów z powiatu nowomiejskiego, kierownicy i dyrektorzy jednostek, studenci — słowem spore grono gości.

Imprezę poprowadziła Mirosława Piwowarczyk, która na początku zaprosiła studentki do przeczytania wiersza autorstwa nowomieszczanina Mirosława Litka, który w zabawnej rymowance zawarł całą ideę funkcjonowania UTW.

Następnie prowadząca przekazała mikrofon Lechowi Boberowi, prezesowi UTW. Kilka słów, przede wszystkim gratulacje, przekazali studentom również goście. Nie zabrakło pięknych wiązanek kwiatów na dobry początek nauki. Chór Cantamus, który prowadzi Iwona Mrozińska, odśpiewał studencką pieśń "Gaudeamus igitur".

Następnie odbyło się wręczenie indeksów, a potem część artystyczna w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej. Był także wykład o zdrowym trybie życia oraz poczęstunek. kajoo


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages