Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Działkowcy spędzili piątkowy wieczór na festynie "Lato w Ogrodzie"

2015-08-09 12:00:00 (ost. akt: 2015-08-07 20:13:05)
Goście festynu "Lato w Ogrodzie"

Goście festynu "Lato w Ogrodzie"

Autor zdjęcia: Kasia Ochocka

Po raz kolejny działkowcy z Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Witaminy” w Nowym Mieście Lubawskim zorganizowali festyn „Lato w Ogrodzie”. Jak co roku, tak i tym razem rozstrzygnięto konkurs „Moja piękna działka”.

Działkowcy mogli zgłaszać swoje ogródki do konkursu „Moja piękna działka”. Jury, w którego skład weszli Marika Łobejko, Hanna Nadolska i Waldemar Patalon, wyłoniło zwycięzców. Wyróżnienia otrzymali Danuta i Marian Szymańscy, Czesława i Jan Kusińscy oraz Ewa i Edward Jaskólscy.

Trzecią nagrodę przyznano Lidii i Kazimierzowi Najdrowskim, drugą zaś Marii i Zbigniewowi Kędzierskim. Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostali Danuta i Aleksander Gross, mający ogródek w tzw. sektorze B. W międzyczasie podczas festynu odbywały się gry i zabawy sportowe dla dzieci, a także konkurs plastyczny. Natomiast do późnych godzin działkowcy bawili się przy muzyce oraz grillu i ognisku.

Tradycyjnie odwiedziliśmy najwyżej ocenioną działkę i jej właścicieli. O tej wizycie będzie można przeczytać w najbliższym numerze Gazety Nowomiejskiej.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages