Piątek, 21 lutego 2020. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Srebrny jubileusz nowomiejskiego mopsu

2015-06-18 18:42:20 (ost. akt: 2015-06-18 19:03:48)
Elżbieta Rogowska mówi do pracowników ośrodka

Elżbieta Rogowska mówi do pracowników ośrodka

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Ćwierćwiecze swojej działalności świętował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Mieście Lubawskim. Jubileuszowe spotkanie odbyło się w historycznej sali sesyjnej Urzędu Miejskiego.

Nieprzerwanie od 25 lat nowomiejską placówką socjalną kieruje Elżbieta Rogowska i ona otworzyła konferencję. W kilkunastominutowym wystąpieniu szefowa placówki spróbowała przedstawić wszystkie formy pracy ośrodka.

Mówiła o zadaniach własnych i tych zleconych przez administrację rządową, programach osłonowych i profilaktycznych realizowanych przez ośrodek, a także projektach związanych z integracja społeczną. Wspomniała także o inwestycjach w infrastrukturę ośrodka. Dopełnieniem wystąpienia pani kierownik była prezentacja multimedialna zawierająca m.in. wiele zdjęć, w tym o archiwalnym znaczeniu.

Krótkie wystąpienie miał także Józef Blank, burmistrz miasta, którego jednostką podległą jest właśnie ośrodek-jubilat.
Organizatorzy spotkania wręczyli kilkadziesiąt podziękowań osobom i instytucjom współpracującym z mopsem. Podziękowania trafiły również do obecnych i byłych pracowników oraz wolontariuszy, którzy wspierają działalność ośrodka.

Zaproszeni goście też nie przyszli z pustymi rękoma i na ręce Elżbiety Rogowskiej złożyli życzenia, gratulacje oraz okazjonalne upominki Przerywnikiem artystycznym spotkania był występ uczniów nowomiejskiej szkoły muzycznej oraz grupy studentek Uniwersytetu Trzeciego Wieku. ulCzytaj e-wydanie
Podziel się  informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages