Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Do nowomiejskiego “Norwida” na Targi Pracy i Edukacji

2015-04-10 16:01:31 (ost. akt: 2015-04-10 16:05:11)
Swoje stoisko na targach będzie miała m. in. firma Expom

Swoje stoisko na targach będzie miała m. in. firma Expom

Autor zdjęcia: Fot. Nadesłane

W poniedziałek, 13 kwietnia, w godzinach od 10 do 15 Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim (pod patronatem ministra pracy i polityki społecznej oraz starosty nowomiejskiego) organizuje w „Norwidzie” (ul. 3 Maja 24) Targi Pracy i Edukacji.

Na imprezie pojawi się m. in. minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz, który otworzy targi. Na spotkaniu nie zabraknie polityków i samorządowców z województwa warmińsko-mazurskiego i nie tylko.

Podczas targów chętni będą mieli możliwość odbycia rozmów w sprawie pracy z pracodawcami z terenu powiatów nowomiejskiego, brodnickiego i iławskiego. Swoją ofertę edukacyjną zaprezentować mają uczelnie wyższe, szkoły średnie z naszego regionu, instytucje działające w obszarze kształcenia ustawicznego oraz z otoczenia rynku pracy. Przedsięwzięcie jest okazją do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w województwie oraz poza granicami kraju. Zaproszenie skierowane jest również do osób i placówek edukacyjnych zainteresowanych kształceniem i zatrudnieniem w służbach mundurowych.

Swoją ofertę zaprezentuje między innymi firma Expom z Kurzętnika, która prowadzi obecnie rekrutację na stanowiska produkcyjne takie jak: malarz konstrukcji metalowych, operator komory śrutowniczej, operator obrabiarek CNC / tokarz/wytaczarz/freezer, ślusarz – brygadzista, spawacz w osłonie CO2, elektromechanik.

Expom dysponuje ponadto wolnymi miejscami na półroczne staże zawodowe na stanowiska: frezer, malarz konstrukcji stalowych, operator obrabiarki CNC, ślusarz oraz tokarz. W przypadku tych stanowisk nie jest wymagane doświadczenie, a firma nie wyklucza zatrudnienia najlepszych stażystów.
Firma prowadzi też nabór uczniów ślusarstwa, wytaczarstwa oraz lakiernictwa na nowy rok szkolny.

Spółka prowadzi też rekrutację na stanowiska administracyjne. Poszukuje technologów, konstruktorów, programistów oraz menagerów sprzedaży eksportowej.
— Serdecznie zapraszamy do odwiedzania stoiska naszej firmy 13 kwietnia w Zespole Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim — mówi Rafał Domżalski, prezes zarządu firmy Expom.

Grażyna Jonowska

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ja #1710049 | 109.196.*.* 10 kwi 2015 22:16

  Targi, z których zrobiono kampanię polityczną.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. kolo #1710033 | 31.61.*.* 10 kwi 2015 21:58

  Zapraszacie to zapraszajcie.Kto chce to przyjdzie. Chętnych nie macie to bierzecie przymusowo tych z Urzędu Pracy a jak nie to wywalenie z UP. Lepiej Urząd Pracy by dał propozycje pracy. Bo ja jestem zarejestrowany 3 lata a nigdy nie dostałem propozycji pracy tylko albo doradctwo zawodowe, a teraz targi. A jak człowiek sam znajdzie pracę to jak mieli za to płacić to nie płacą!

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages