Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Kula i skok wzwyż na hali

2015-02-24 11:38:25 (ost. akt: 2015-02-24 12:39:27)
Podczas otwarcia zawodów

Podczas otwarcia zawodów

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W hali nowomiejskiego MOSiR odbyły się Halowe Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w skoku wzwyż i pchnięciu kulą.

Uczestników Halowych Zawodów LA powitał Andrzej Ochlak, wicestarosta nowomiejski, natomiast uroczystego otwarcia dokonał Wacław Wasiela, przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego.
Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna w wykonaniu Grupy Cyrkowej „Heca” z Lipinek pod opieką Ewy Dembek, twórcy dziecięcej grupy cyrkowej.

Przedstawiamy wyniki nadesłane przez organizatorów mistrzostw.

Pchnięcie kulą dziewcząt szkół podstawowych kula 3 kg

I miejsce Suska Gabriella 2002 SP Kraszewo 7,80
II miejsce Kozłowska Nikola 2003 SO Kazanice 7,53
III miejsce Tykarska Adrianna 2002 SP Lubawa 7,30
IV miejsce Karbowska Oliwia 2002 SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 7,14
V miejsce Rolka Paulina 2003 SP Kazanice 7,07
VI miejsce Kamińska Jowita 2002 ZS Mroczno 6,95
VII miejsce Boberek Zuzanna 2002 SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 6,85
VIII miejsce Krawczyk Oliwia 2002 SP 1 Lidzbark Warmiński 6,36
IX miejsce Zielińska Agata 2003 SP 1 Nowe miasto Lubawskie 6,09

Pchnięcie kulą dziewcząt szkół gimnazjalnych kula 3 kg

I miejsce Winiewska Wioletta 2001 Gimnazjum Grabowo-Wałdyki 11,91
II miejsce Polak Natalia 1999 Gimnazjum Kraszewo 11,32
III miejsce Adamczyk Patrycja 1999 Gimnazjum nr 1 Pasłęk 11,19
IV miejsce Mieczkowska Weronika 1999 Gimnazjum Kazanice 10,96
V miejsce Rząp Aleksandra 1999 Gimnazjum Dobre Miasto 10,47
VI miejsce Kolterman Dominika 2001 Gimnazjum Grabowo-Wałdyki 10,47
VII miejsce Kozłowska Roksana 2001 Gimnazjum Grabowo-Wałdyki 9,50
VIII miejsce Płużycka Eliza 2000 Gimnazjum Wilczęta 9,34
IX miejsce Ochocka Beata 2000 Gimnazjum Wilczęta 9,07
X miejsce Krajewska Angelika 2000 Gimnazjum Lubawa 8,98

Pchnięcie kulą dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych kula 4 kg

I miejsce Zych Sylwia 1998 ZSiPO Lidzbark Warmiński 9,13
II miejsce Michałek Aleksandra 1997 ZS Pasłęk 9,04
III miejsce Korzeniowska Justyna 1997 ZSiPO Lidzbark Warmiński 8,27

Skok wzwyż dziewcząt szkół podstawowych

I miejsce Krawczyk Oliwia 2002 SP 1 Lidzbark Warmiński 136
II miejsce Zielińska Agata 2003 SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 133
III miejsce Leśniewska Adrianna 2002 SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 133
IV miejsce Suska Gabriella 2002 SP Kraszewo 120
V miejsce Piędziak Julia 2004 SP 1 Lidzbark Warmiński 120
VI miejsce Miąskowska Julia 2002 SP Mroczno 110
VI miejsce Szczepańska Jagoda 2003 SP Mroczno 110
VI miejsce Kamińska Jowita 2002 SP Mroczno 110
VI miejsce Kamińska Julita 2002 SP Mroczno 110

Skok wzwyż dziewczęta szkoły gimnazjalne
I miejsce Adamczyk Patrycja 1999 Gimnazjum nr 1 Pasłęk 163
II miejsce Kolterman Dominika 1999 Gimnazjum nr 1 Pasłęk 160
III miejsce Polak Natalia 1999 Gimnazjum Kraszewo 160
IV miejsce Steć Patrycja 2001 Gimnazjum Wilczęta 155
V miejsce Dąbrowska Wiktoria 1999 Gimnazjum Grodziczno 135
VI miejsce Zielińska Ola 1999 Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 135
VII miejsce Kordalska Karina 1999 Gimnazjum Mroczno 130
VIII miejsce Gołąbek Alicja 2001 Gimnazjum nr 1 Lidzbark Warmiński 130
IX miejsce Skręta Magdalena 1999 Gimnazjum Mroczno 125
X miejsce Wrzosek Magdalena 1999 Gimnazjum Mroczno 125

Skok wzwyż dziewczęta szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce Kołakowska Agata ZS Nowe Miasto Lubawskie 145
II miejsce Michałek Aleksandra ZS w Pasłęku 130
Ogółem startowało 46 dziewcząt

Pchnięcie kulą chłopcy szkoły podstawowe kula 4 kg
I miejsce Czepek Szymon 2002 SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 9,10
II miejsce Szymański Krzysztof 2002 Lidzbark Warmiński 8,60
III miejsce Sikorski Krystian 2003 SP 2 Nowe miasto Lubawskie 7,19
IV miejsce Ryczkowski Wiktor 2002 SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 6,92
V miejsce Dąbrowski Daniel 2002 SP Mroczno 6,75
VI miejsce Jastrzębski Wiktor 2002 SP Mroczno 6,46
VII miejsce Lewicki Łukasz 2002 SP Mroczno 6,18
VIII miejsce Cherkowski Marek SP Mroczno 5,98

Pchniecie kulą chłopcy szkół gimnazjalnych kula 5 k
g
I miejsce Bołdysz Mariusz 1999 Gimnazjum nr 1 Pasłęk 12,60
II miejsce Syrewicz Łukasz 1999 Gimnazjum nr 1 Lidzbark Warmiński 11,17
III miejsce Szumny Michał 1999 Gimnazjum Kraszewo 11,14
IV miejsce Zawadzki Szymon 1999 Gimnazjum Kazanice 10,80
V miejsce Modnewski Dominik 2000 Gimnazjum Kazanice 10,41
VI miejsce Borkowski Grzegorz 2000 Gimnazjum Kraszewo 9,81
VII miejsce Łukaszewski Jakub 2001 Gimnazjum Dobre Miasto 9,61
VIII miejsce Maciszak Krzysztof 2000 Gimnazjum Kraszewo 9,41
IX miejsce Sartanowicz Krzysztof 2000 Gimnazjum Kraszewo 9,41
X miejsce Gawiński Patryk 1999 Gimnazjum Mroczno 8,35

Pchnięcie kulą chłopców szkół ponadgimnazjalnych kula 6 kg
I miejsce Tomasz Zelma 1997 ZS Nowe Miasto Lubawskie 16,66
II miejsce Treder Krystian 1996 ZS Pasłęk 15,99
III miejsce Figger Mateusz 1998 ZS Pasłęk 10,88

Pchnięcie kulą weteranów kula 5 kg
I miejsce Gieryszewski Andrzej 1963 LUKS Lidzbark Warmiński 11,26
II miejsce Olszewski Marek 1969 AKB Lidzbark Warmiński 10,41

Skok wzwyż chłopcy szkoły podstawowe
I miejsce Staroń Jakub 2002 SP 1 Lidzbark Warmiński 142
II miejsce Pawłowski Jonasz 2002 SP 1 Nowe Miasto lubawskie 142
III miejsce Czepek Szymon 2002 SP 1 Nowe Miasto Lubawskie
IV miejsce Świniarski Szymon 2002 SP Mroczno 125
V miejsce Suski Jakub 2002 SP 1 Lidzbark Warmiński 120
VI miejsce Dąbrowski Daniel 2002 SP Mroczno 120
VII miejsce Rybicki Nikodem 2002 SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 110
VIII miejsce Sikorski Krystian 2003 SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 110

Skok wzwyż chłopcy szkoły gimnazjalne

I miejsce Korkowski Krzysztof 1999 Gimnazjum nr 2 Lidzbark Warmiński 195
II miejsce Szumny Michał 1999 Gimnazjum Kleszewo 180 cm
III miejsce Górzyński Grzegorz 1999 Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 160
IV miejsce Jeremicz Michał 2001 Gimnazjum Wilczęta 155
V miejsce Marenowski Dawid 2000 Gimnazjum Mroczno 155
VI miejsce Syrewicz Łukasz 1999 Gimnazjum nr 1 Lidzbark Warmiński 150
VII miejsce Małejkyj Szymon 2000 Gimnazjum Wilczęta 150
VIII miejsca Kawiecki Jakub 2000 Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 145
IX miejsce Pawlak Bartosz 1999 Gimnazjum Wilczęta 145
X miejsce Jankowski Michał 2000 Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 145

Skok wzwyż chłopców szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce Pietruszyński Cezary 1996 ZS Nowe miasto Lubawskie 195
II miejsce Małajkij Damian 1997 ZS Wilczęta 175
III miejsce Klimek Paweł ZS Nowe Miasto Lubawskie 150

Pierwszych trzech zawodników w każdej kategorii otrzymało medale i pamiątkowe dyplomy.
Zawody sędziowane były przez kolegium sędziów z Nowego Miasta Lubawskiego, sędzią głównym zawodów był Zbigniew Lewalski.



Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna








Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Max #1674039 | 164.126.*.* 24 lut 2015 17:20

    Cezary Pietruszyński się już skończył? 195 cm??? Gdzie te wyniki i rozwój?? Stagnacja się już wdała albo brak warunków fizycznych do tego typu dyscypliny.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. lol #1673756 | 217.99.*.* 24 lut 2015 12:16

    towarzystwo wzajemnej adoracji z mistrzem na czele

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages