Kto otrzyma mandat radnego?
2014-10-23 13:46:57(ost. akt: 2014-10-24 00:03:15)
Wybory samorządowe odbędą się już niedługo, bo 16 listopada. Gorączka przedwyborcza trwa - kandydaci reklamują się na różne sposoby, więc znamy nazwiska wielu z nich. Gwoli ścisłości podajemy ich nazwiska podzielone na okręgi.
W Radzie Powiatu zasiądzie tylko 17 osób. Wybierzemy je spośród 169 zgłoszonych kandydatów. W gminie Biskupiec w tym wyścigu stanęło 40 osób. W gminie Kurzętnik, Grodziczno i wiejskiej Nowe Miasto Lubawskie zgłoszono po 30 kandydatów, a w gminie miejskiej Nowe Miasto 39.
W gminach ilość kandydatów jest nieco większa. Aż 89 osób jest chętnych do objęcia stanowiska radnego w gminie Biskupiec. W gminie wiejskiej Nowe Miasto Lubawskie o miejsce w Radzie Gminy stara się 55 osób. W gminie Grodziczno zgłosiło się 47 kandydatów. Państwowa Komisja Wyborcza informuje, że w gminie Kurzętnik chętnych jest 42. W mieście natomiast wybierzemy spośród 47 kandydatów.
Rada Gminy Biskupiec Okręg nr 1 - Kandydaci
Tadeusz Czajkowski, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Barbara Sedlewska, Komitet Wyborczy PSL
Mirosław Święty, KW Prawo i Sprawiedliwość
Waldemar Kaźmierczyk, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Andrzej Kubiak, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Kazimierz Zalewski, KWW BISKUPIEC NASZ DOM
Iwona Grabowska, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Tadeusz Czajkowski, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Barbara Sedlewska, Komitet Wyborczy PSL
Mirosław Święty, KW Prawo i Sprawiedliwość
Waldemar Kaźmierczyk, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Andrzej Kubiak, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Kazimierz Zalewski, KWW BISKUPIEC NASZ DOM
Iwona Grabowska, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Rada Gminy Biskupiec Okręg nr 2 - Kandydaci
Wiesław Dembek, Komitet Wyborczy PSL
Krzysztof Beker, KW Prawo i Sprawiedliwość
Mieczysław Kaźmierczyk,KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Justyna Karbowska,KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Mieczysław Piekarski,KWW Nasza Gmina Biskupiec
Hanna Jęczewska, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Wiesław Dembek, Komitet Wyborczy PSL
Krzysztof Beker, KW Prawo i Sprawiedliwość
Mieczysław Kaźmierczyk,KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Justyna Karbowska,KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Mieczysław Piekarski,KWW Nasza Gmina Biskupiec
Hanna Jęczewska, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Rada Gminy Biskupiec Okręg nr 3 - Kandydaci
Tadeusz Skuzjus, Komitet Wyborczy PSL
Krzysztof Klimpel,KW Prawo i Sprawiedliwość
Grzegorz Butyłow, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Marek Grzonkowski,KWW Nasza Gmina Biskupiec
Bernadeta Szwarcka, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Mariusz Kamiński, KWW BISKUPIEC NASZ DOM
Barbara Junkier,KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Tadeusz Skuzjus, Komitet Wyborczy PSL
Krzysztof Klimpel,KW Prawo i Sprawiedliwość
Grzegorz Butyłow, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Marek Grzonkowski,KWW Nasza Gmina Biskupiec
Bernadeta Szwarcka, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Mariusz Kamiński, KWW BISKUPIEC NASZ DOM
Barbara Junkier,KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Rada Gminy Biskupiec Okręg nr 4 - Kandydaci
Arkadiusz Foj, Komitet Wyborczy PSL
Adam Michalik,KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Jan Manista, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Arkadiusz Foj, Komitet Wyborczy PSL
Adam Michalik,KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Jan Manista, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Rada Gminy Biskupiec Okręg nr 5 - Kandydaci
Leszek Zapolski, Komitet Wyborczy PSL
Zbigniew Lewandowski, KW Prawo i Sprawiedliwość
Karol Rutkowski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Andrzej Pokora, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Agnieszka Truszczyńska, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Jerzy Dembek, KWW BISKUPIEC NASZ DOM
Janusz Bosek, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Leszek Zapolski, Komitet Wyborczy PSL
Zbigniew Lewandowski, KW Prawo i Sprawiedliwość
Karol Rutkowski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Andrzej Pokora, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Agnieszka Truszczyńska, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Jerzy Dembek, KWW BISKUPIEC NASZ DOM
Janusz Bosek, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Rada Gminy Biskupiec Okręg nr 6 - Kandydaci
Wiesław Brzozowski,Komitet Wyborczy PSL
Elżbieta Kuczwalska, KW Prawo i Sprawiedliwość
Eugeniusz Ciskowski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Eugeniusz Błaszkiewicz, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Anna Lenikowska, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Zbigniew Fuks, KWW BISKUPIEC NASZ DOM
Wioletta Makowska, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Wiesław Brzozowski,Komitet Wyborczy PSL
Elżbieta Kuczwalska, KW Prawo i Sprawiedliwość
Eugeniusz Ciskowski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Eugeniusz Błaszkiewicz, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Anna Lenikowska, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Zbigniew Fuks, KWW BISKUPIEC NASZ DOM
Wioletta Makowska, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Rada Gminy Biskupiec Okręg nr 7 - Kandydaci
Gabriela Markowska, Komitet Wyborczy PSL
Kazimierz Szram, KW Prawo i Sprawiedliwość
Justyna Nadrowska, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Grzegorz Wierzchowski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Łukasz Milewski, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Piotr Ługiewicz, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Gabriela Markowska, Komitet Wyborczy PSL
Kazimierz Szram, KW Prawo i Sprawiedliwość
Justyna Nadrowska, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Grzegorz Wierzchowski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Łukasz Milewski, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Piotr Ługiewicz, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Rada Gminy Biskupiec Okręg nr 8 - Kandydaci
Barbara Tęgowska,Komitet Wyborczy PSL
Elżbieta Czepek, KW Prawo i Sprawiedliwość
Agnieszka Beyer-Niczyporuk,KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Jurek Herdzik, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Gerard Barczak, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Barbara Tęgowska,Komitet Wyborczy PSL
Elżbieta Czepek, KW Prawo i Sprawiedliwość
Agnieszka Beyer-Niczyporuk,KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Jurek Herdzik, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Gerard Barczak, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Rada Gminy Biskupiec Okręg nr 9 - Kandydaci
Jerzy Czapliński,Komitet Wyborczy PSL
Marian Karkut, KW Prawo i Sprawiedliwość
Stanisław Malinowski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Katarzyna Milewska, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Czesław Anzel,KWW Nasza Gmina Biskupiec
Anna Balewska, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Jerzy Czapliński,Komitet Wyborczy PSL
Marian Karkut, KW Prawo i Sprawiedliwość
Stanisław Malinowski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Katarzyna Milewska, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Czesław Anzel,KWW Nasza Gmina Biskupiec
Anna Balewska, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Rada Gminy Biskupiec Okręg nr 10 - Kandydaci
Stanisław Jędrzejewski, Komitet Wyborczy PSL
Roman Wrzosek, KW Prawo i Sprawiedliwość
Cezary Dembowski, KWW BISKUPIEC NASZ DOM
Jerzy Leśniewski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Kazimierz Jabłoński, KWW Nasza Gmina Biskupiec
mirosław Kraskowski, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Stanisław Jędrzejewski, Komitet Wyborczy PSL
Roman Wrzosek, KW Prawo i Sprawiedliwość
Cezary Dembowski, KWW BISKUPIEC NASZ DOM
Jerzy Leśniewski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Kazimierz Jabłoński, KWW Nasza Gmina Biskupiec
mirosław Kraskowski, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Rada Gminy Biskupiec Okręg nr 11 - Kandydaci
Stanisław Siemiątkowski, Komitet Wyborczy PSL
Andrzej Mieczyński, KW Prawo i Sprawiedliwość
Tomasz Białecki, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Dorota Duńczyk, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Zbigniew Brzozowski, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Tomasz Bijak, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Stanisław Siemiątkowski, Komitet Wyborczy PSL
Andrzej Mieczyński, KW Prawo i Sprawiedliwość
Tomasz Białecki, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Dorota Duńczyk, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Zbigniew Brzozowski, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Tomasz Bijak, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Rada Gminy Biskupiec Okręg nr 12 - Kandydaci
Henryka Kołpacka,Komitet Wyborczy PSL
Zbigniew Mróz, KW Prawo i Sprawiedliwość
Danuta Zalewska,KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Magdalena Sikora,KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Kazimierz Olszewski, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Ewa Szulc, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Henryka Kołpacka,Komitet Wyborczy PSL
Zbigniew Mróz, KW Prawo i Sprawiedliwość
Danuta Zalewska,KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Magdalena Sikora,KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Kazimierz Olszewski, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Ewa Szulc, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Rada Gminy Biskupiec Okręg nr 13 - Kandydaci
Sławomir Czarnik,Komitet Wyborczy PSL
Janusz Szewczyk, KW Prawo i Sprawiedliwość
Anna Rumińska, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Krystyna Sowińska,KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Izabela Wiechowska, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Maria Faliszewska,KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Sławomir Czarnik,Komitet Wyborczy PSL
Janusz Szewczyk, KW Prawo i Sprawiedliwość
Anna Rumińska, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Krystyna Sowińska,KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Izabela Wiechowska, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Maria Faliszewska,KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Rada Gminy Biskupiec Okręg nr 14 - Kandydaci
Witold Grudzień, Komitet Wyborczy PSL
Ryszard Rosiński,KW Prawo i Sprawiedliwość
Anna Bekter,KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Żaneta Nowakowska, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Zbigniew Wojciechowski, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Anna Jaszewska, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Witold Grudzień, Komitet Wyborczy PSL
Ryszard Rosiński,KW Prawo i Sprawiedliwość
Anna Bekter,KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Żaneta Nowakowska, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Zbigniew Wojciechowski, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Anna Jaszewska, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Rada Gminy Biskupiec Okręg nr 15 - Kandydaci
Piotr Łukaszewski, Komitet Wyborczy PSL
Stanisław Malec, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Katarzyna Rutkowska, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Irena Klinicka, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Julia Jeziorska, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Piotr Łukaszewski, Komitet Wyborczy PSL
Stanisław Malec, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Katarzyna Rutkowska, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Irena Klinicka, KWW Nasza Gmina Biskupiec
Julia Jeziorska, KWW EUGENIUSZ SKOLMOWSKI - RAZEM DLA GMINY
Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Okręg nr 1 - Kandydaci
Tomasz Kowalkowski,Komitet Wyborczy PSL
Dariusz Urbański,KW Prawo i Sprawiedliwość
Kazimierz Dembieński, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Zdzisław Domżalski, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Okręg nr 2 - Kandydaci
Grażyna Głębocka,Komitet Wyborczy PSL
Remigiusz Wysocki, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Józef Karwowski,KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Tomasz Kowalkowski,Komitet Wyborczy PSL
Dariusz Urbański,KW Prawo i Sprawiedliwość
Kazimierz Dembieński, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Zdzisław Domżalski, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Okręg nr 2 - Kandydaci
Grażyna Głębocka,Komitet Wyborczy PSL
Remigiusz Wysocki, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Józef Karwowski,KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Okręg nr 3 - Kandydaci
Józef Szczepański, Komitet Wyborczy PSL
Jan Szulc, KW Prawo i Sprawiedliwość
Grzegorz Turulski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Adam Twardy, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Józef Szczepański, Komitet Wyborczy PSL
Jan Szulc, KW Prawo i Sprawiedliwość
Grzegorz Turulski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Adam Twardy, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Okręg nr 4 - Kandydaci
Mariola Domżalska, Komitet Wyborczy PSL
Łukasz Kamiński, KW Prawo i Sprawiedliwość
Reich-Arentewicz Sylwia,KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Mirosław Dajos, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Mariola Domżalska, Komitet Wyborczy PSL
Łukasz Kamiński, KW Prawo i Sprawiedliwość
Reich-Arentewicz Sylwia,KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Mirosław Dajos, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Okręg nr 5 - Kandydaci
Tomasz Rafalski, Komitet Wyborczy PSL
Michał Kamiński, KW Prawo i Sprawiedliwość
Anna Dymowska, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Tomasz Sontowski,KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Tomasz Rafalski, Komitet Wyborczy PSL
Michał Kamiński, KW Prawo i Sprawiedliwość
Anna Dymowska, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Tomasz Sontowski,KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Okręg nr 6 - Kandydaci
Edyta Gorzka,Komitet Wyborczy PSL
Grzegorz Cabaj, KW Prawo i Sprawiedliwość
Edward Namsołek, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Agnieszka Lorkowska, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Edyta Gorzka,Komitet Wyborczy PSL
Grzegorz Cabaj, KW Prawo i Sprawiedliwość
Edward Namsołek, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Agnieszka Lorkowska, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Okręg nr 7 - Kandydaci
Justyna Domżalska, Komitet Wyborczy PSL
Dariusz Łukaszewski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Andrzej Pieńczewski, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Justyna Domżalska, Komitet Wyborczy PSL
Dariusz Łukaszewski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Andrzej Pieńczewski, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Okręg nr 8 - Kandydaci
Wiesław Mika, Komitet Wyborczy PSL
Lucyna Żyłowska, KW Prawo i Sprawiedliwość
Barbara Giziewska, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Renata Zabłocka, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Okręg nr 9 - Kandydaci
Marek Miecznikowski,Komitet Wyborczy PSL
Piotr Gawełek, KW Prawo i Sprawiedliwość
Grzegorz Zboiński, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Grzegorz Moczadło, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Wiesław Mika, Komitet Wyborczy PSL
Lucyna Żyłowska, KW Prawo i Sprawiedliwość
Barbara Giziewska, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Renata Zabłocka, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Okręg nr 9 - Kandydaci
Marek Miecznikowski,Komitet Wyborczy PSL
Piotr Gawełek, KW Prawo i Sprawiedliwość
Grzegorz Zboiński, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Grzegorz Moczadło, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Okręg nr 10 - Kandydaci
Przemysław Kotewicz, Komitet Wyborczy PSL
Frank Sisternann, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Przemysław Kotewicz, Komitet Wyborczy PSL
Frank Sisternann, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Okręg nr 11 - Kandydaci
Andrzej Cieśniewski, Komitet Wyborczy PSL
Sławomir Grabowski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Zbigniew Wiśniewski, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Andrzej Cieśniewski, Komitet Wyborczy PSL
Sławomir Grabowski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Zbigniew Wiśniewski, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Okręg nr 12 - Kandydaci
Halina Sieńska, Komitet Wyborczy PSL
Marlena Kłosowska, KW Prawo i Sprawiedliwość
Ireneusz Kowalski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Zbigniew Geżyński, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Halina Sieńska, Komitet Wyborczy PSL
Marlena Kłosowska, KW Prawo i Sprawiedliwość
Ireneusz Kowalski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Zbigniew Geżyński, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Okręg nr 13 - Kandydaci
Stanisław Różyński, Komitet Wyborczy PSL
Stanisław Szulc, KW Prawo i Sprawiedliwość
Ewa Skubaja, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Kamiilla Ujazdowska, KWW Nasz Powiat Nowomiejski
Karol Jakubowski, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Stanisław Różyński, Komitet Wyborczy PSL
Stanisław Szulc, KW Prawo i Sprawiedliwość
Ewa Skubaja, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Kamiilla Ujazdowska, KWW Nasz Powiat Nowomiejski
Karol Jakubowski, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Okręg nr 14 - Kandydaci
Krzysztof Dembiński, Komitet Wyborczy PSL
Roman Biegajski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Stefan Ławicki, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Krzysztof Dembiński, Komitet Wyborczy PSL
Roman Biegajski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Stefan Ławicki, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Okręg nr 15 - Kandydaci
Zbigniew Podwojewski, Komitet Wyborczy PSL
Katarzyna Gutowska, KW Prawo i Sprawiedliwość
Adam Przybyszewski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Mariusz Mróz, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Zbigniew Podwojewski, Komitet Wyborczy PSL
Katarzyna Gutowska, KW Prawo i Sprawiedliwość
Adam Przybyszewski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Mariusz Mróz, KWW TOMASZA WARUSZEWSKIEGO
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 1 - Kandydaci
Izabela Cechowska, KW Prawo i Sprawiedliwość
Zbigniew Ewertowski, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Andrzej Orzechowski, KWW "Niezależni Nowomieszczanie"
Mirosław Urbanowski, KWW MIROSŁAWA URBANOWSKIEGO
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 2 - Kandydaci
Brygida Kurlikowska, KW Prawo i Sprawiedliwość
Krzysztof Hoppe, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Zbigniew Strzelczak, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Dominik Peter, KWW Młodzi Nowomieszczanie
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 3 - Kandydaci
Adam Straus, KW Prawo i Sprawiedliwość
Tomasz Zawacki, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Wiesław Koziorzemski, KWW MIROSŁAWA URBANOWSKIEGO
Izabela Cechowska, KW Prawo i Sprawiedliwość
Zbigniew Ewertowski, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Andrzej Orzechowski, KWW "Niezależni Nowomieszczanie"
Mirosław Urbanowski, KWW MIROSŁAWA URBANOWSKIEGO
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 2 - Kandydaci
Brygida Kurlikowska, KW Prawo i Sprawiedliwość
Krzysztof Hoppe, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Zbigniew Strzelczak, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Dominik Peter, KWW Młodzi Nowomieszczanie
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 3 - Kandydaci
Adam Straus, KW Prawo i Sprawiedliwość
Tomasz Zawacki, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Wiesław Koziorzemski, KWW MIROSŁAWA URBANOWSKIEGO
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 4 - Kandydaci
Andrzej Jankowski, Komitet Wyborczy PSL
Szymon Chmielewski, KW Prawo i Sprawiedliwość
Zofia Wilbrandt, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Anna Poniewska, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Andrzej Jankowski, Komitet Wyborczy PSL
Szymon Chmielewski, KW Prawo i Sprawiedliwość
Zofia Wilbrandt, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Anna Poniewska, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 5 - Kandydaci
Anna Deredas, KW Prawo i Sprawiedliwość
Adam Kłosowski,KWW Z MIESZKAŃCAMI
Kazimierz Przybylski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Anna Deredas, KW Prawo i Sprawiedliwość
Adam Kłosowski,KWW Z MIESZKAŃCAMI
Kazimierz Przybylski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 6 - Kandydaci
Grzegorz Deredas, KW Prawo i Sprawiedliwość
Mieczysław Kubacki, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Grzegorz Deredas, KW Prawo i Sprawiedliwość
Mieczysław Kubacki, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 7 - Kandydaci
Jan Bielaszka, Komitet Wyborczy PSL
Andrzej Malinowski, KW Prawo i Sprawiedliwość
Lilia Karczyńska, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Maria Obuchowska, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Jerzy Olszewski, KWW MIROSŁAWA URBANOWSKIEGO
Jan Bielaszka, Komitet Wyborczy PSL
Andrzej Malinowski, KW Prawo i Sprawiedliwość
Lilia Karczyńska, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Maria Obuchowska, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Jerzy Olszewski, KWW MIROSŁAWA URBANOWSKIEGO
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 8 - Kandydaci
Wojciech Turowski, KW Prawo i Sprawiedliwość
Wojciech Kłosowski, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Paweł Zatorski, KWW Młodzi Nowomieszczanie
Wojciech Turowski, KW Prawo i Sprawiedliwość
Wojciech Kłosowski, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Paweł Zatorski, KWW Młodzi Nowomieszczanie
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 9 - Kandydaci
Bogdan Cieplak, Komitet Wyborczy PSL
Rafał Bogucki, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 10 - Kandydaci
Mieczysław Łydziński, KW Prawo i Sprawiedliwość
Kazimierz Jaworski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Kazimierz Zgliczyński,KWW Z MIESZKAŃCAMI
Sławomir Tomaszewski, KWW "Niezależni Nowomieszczanie"
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 11 - Kandydaci
Marcin Zalewski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Mirosława Czernysz,KWW Z MIESZKAŃCAMI
Monika Flaszyńska, KWW Młodzi Nowomieszczanie
Bogdan Cieplak, Komitet Wyborczy PSL
Rafał Bogucki, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 10 - Kandydaci
Mieczysław Łydziński, KW Prawo i Sprawiedliwość
Kazimierz Jaworski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Kazimierz Zgliczyński,KWW Z MIESZKAŃCAMI
Sławomir Tomaszewski, KWW "Niezależni Nowomieszczanie"
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 11 - Kandydaci
Marcin Zalewski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Mirosława Czernysz,KWW Z MIESZKAŃCAMI
Monika Flaszyńska, KWW Młodzi Nowomieszczanie
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 12 - Kandydaci
Marcin Bagrowski, Komitet Wyborczy PSL
Jerzy Szczepański, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Andrzej Nadolski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Marcin Bagrowski, Komitet Wyborczy PSL
Jerzy Szczepański, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Andrzej Nadolski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 13 - Kandydaci
Małgorzata Jeda, KW Prawo i Sprawiedliwość
Marcin Deja, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Małgorzata Jeda, KW Prawo i Sprawiedliwość
Marcin Deja, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 14 - Kandydaci
Jarosław Oelberg, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Marcin Raszkowski, KWW Młodzi Nowomieszczanie
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 15 - Kandydaci
Paweł Kowalski, Komitet Wyborczy PSL
Piotr Szpanowski, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Kamil Mączkowski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Jarosław Oelberg, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Marcin Raszkowski, KWW Młodzi Nowomieszczanie
Rada Miejska Nowego Miasta Lubawskiego Okręg nr 15 - Kandydaci
Paweł Kowalski, Komitet Wyborczy PSL
Piotr Szpanowski, KWW Z MIESZKAŃCAMI
Kamil Mączkowski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Rada Gminy Kurzętnik Okręg nr 1 - Kandydaci
Wojciech Goniszewski,Komitet Wyborczy PSL
Paweł Kuca, KWW ZĄBEK
Wojciech Goniszewski,Komitet Wyborczy PSL
Paweł Kuca, KWW ZĄBEK
Rada Gminy Kurzętnik Okręg nr 2 - Kandydaci
Zbigniew Lewicki, Komitet Wyborczy PSL
Małgorzata Auda, KW Prawo i Sprawiedliwość
Zbigniew Lewicki, Komitet Wyborczy PSL
Małgorzata Auda, KW Prawo i Sprawiedliwość
Rada Gminy Kurzętnik Okręg nr 3 - Kandydaci
Ryszard Wiśniewski, Komitet Wyborczy PSL
Jacek Domżalski, KWW ZĄBEK
Rada Gminy Kurzętnik Okręg nr 4 - Kandydaci
Katarzyna Kordalska, Komitet Wyborczy PSL
Beata Kujawska, KW Prawo i Sprawiedliwość
Zbigniew Figurski,KWW ZĄBEK
Ryszard Wiśniewski, Komitet Wyborczy PSL
Jacek Domżalski, KWW ZĄBEK
Rada Gminy Kurzętnik Okręg nr 4 - Kandydaci
Katarzyna Kordalska, Komitet Wyborczy PSL
Beata Kujawska, KW Prawo i Sprawiedliwość
Zbigniew Figurski,KWW ZĄBEK
Rada Gminy Kurzętnik Okręg nr 5 - Kandydaci
Jarosław Roszkowski, Komitet Wyborczy PSL
Władysława Matyja, KW Prawo i Sprawiedliwość
Danuta Kempczyńska, KWW ZĄBEK
Jarosław Roszkowski, Komitet Wyborczy PSL
Władysława Matyja, KW Prawo i Sprawiedliwość
Danuta Kempczyńska, KWW ZĄBEK
Rada Gminy Kurzętnik Okręg nr 6 - Kandydaci
Bartosz Laskowski, Komitet Wyborczy PSL
Anna Lewicka, KWW ZĄBEK
Bartosz Laskowski, Komitet Wyborczy PSL
Anna Lewicka, KWW ZĄBEK
Rada Gminy Kurzętnik Okręg nr 7 - Kandydaci
Danuta Fiszer, Komitet Wyborczy PSL
Tomasz Piotrowicz, KW Prawo i Sprawiedliwość
Michał Kopyczyński,KWW ZĄBEK
Danuta Fiszer, Komitet Wyborczy PSL
Tomasz Piotrowicz, KW Prawo i Sprawiedliwość
Michał Kopyczyński,KWW ZĄBEK
Rada Gminy Kurzętnik Okręg nr 8 - Kandydaci
Damazy Kowalski, Komitet Wyborczy PSL
Mariusz Zieliński, KW Prawo i Sprawiedliwość
Krzysztof Gałędek, KWW ZĄBEK
Damazy Kowalski, Komitet Wyborczy PSL
Mariusz Zieliński, KW Prawo i Sprawiedliwość
Krzysztof Gałędek, KWW ZĄBEK
Rada Gminy Kurzętnik Okręg nr 9 - Kandydaci
Irena Kłosowska, Komitet Wyborczy PSL
Benedykt Rochnowski, KW Prawo i Sprawiedliwość
Janusz Starościak, KWW ZĄBEK
Helena Kotewicz, KWW "Wieś Mikołajki"
Irena Kłosowska, Komitet Wyborczy PSL
Benedykt Rochnowski, KW Prawo i Sprawiedliwość
Janusz Starościak, KWW ZĄBEK
Helena Kotewicz, KWW "Wieś Mikołajki"
Rada Gminy Kurzętnik Okręg nr 10 - Kandydaci
Bergolc Krystyna, Komitet Wyborczy PSL
Krystyna Potorska,KW Prawo i Sprawiedliwość
Mariusz Kwiatkowski,KWW ZĄBEK
Mateusz Milewski, KWW MDP
Bergolc Krystyna, Komitet Wyborczy PSL
Krystyna Potorska,KW Prawo i Sprawiedliwość
Mariusz Kwiatkowski,KWW ZĄBEK
Mateusz Milewski, KWW MDP
Rada Gminy Kurzętnik Okręg nr 11 - Kandydaci
Ludwika Borkowska, Komitet Wyborczy PSL
Rafał Jasinski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Marian Kulwicki, KWW ZĄBEK
Ludwika Borkowska, Komitet Wyborczy PSL
Rafał Jasinski, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Marian Kulwicki, KWW ZĄBEK
Rada Gminy Kurzętnik Okręg nr 12 - Kandydaci
Grzegorz Ziółkowski, Komitet Wyborczy PSL
Leonard Lendziński, KWW ZĄBEK
Grzegorz Ziółkowski, Komitet Wyborczy PSL
Leonard Lendziński, KWW ZĄBEK
Rada Gminy Kurzętnik Okręg nr 13 - Kandydaci
Elżbieta Wadecka, Komitet Wyborczy PSL
Klemens Wiśniewski, KWW ZĄBEK
Elżbieta Wadecka, Komitet Wyborczy PSL
Klemens Wiśniewski, KWW ZĄBEK
Rada Gminy Kurzętnik Okręg nr 14 - Kandydaci
Leszek Jobs, Komitet Wyborczy PSL
Sławomir Chmarzyński, KW Prawo i Sprawiedliwość
Irena Obuchowska, KWW ZĄBEK
Leszek Jobs, Komitet Wyborczy PSL
Sławomir Chmarzyński, KW Prawo i Sprawiedliwość
Irena Obuchowska, KWW ZĄBEK
Rada Gminy Kurzętnik Okręg nr 15 - Kandydaci
Roman Furmanek, Komitet Wyborczy PSL
Marlena Rybkiewicz, KW Prawo i Sprawiedliwość
Józef Balewski, KWW ZĄBEK
Roman Wardowski, KWW Romana Wardowskiego
Roman Furmanek, Komitet Wyborczy PSL
Marlena Rybkiewicz, KW Prawo i Sprawiedliwość
Józef Balewski, KWW ZĄBEK
Roman Wardowski, KWW Romana Wardowskiego
Rada Gminy Grodziczno Okręg nr 1 - Kandydaci
Roman Wiśniewski, Komitet Wyborczy PSL
Eugeniusz Kaczorowski,KW Prawo i Sprawiedliwość
Tadeucz Graszek, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Kazimierz Małkowski,KWW Dla Rozwoju Linowca
Roman Wiśniewski, Komitet Wyborczy PSL
Eugeniusz Kaczorowski,KW Prawo i Sprawiedliwość
Tadeucz Graszek, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Kazimierz Małkowski,KWW Dla Rozwoju Linowca
Rada Gminy Grodziczno Okręg nr 2 - Kandydaci
Agnieszka Krezymon, Komitet Wyborczy PSL
Krzysztof Kurzyński, KW Prawo i Sprawiedliwość
Andrzej Kwiecień, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Irena Gorczyńska, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Agnieszka Krezymon, Komitet Wyborczy PSL
Krzysztof Kurzyński, KW Prawo i Sprawiedliwość
Andrzej Kwiecień, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Irena Gorczyńska, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Rada Gminy Grodziczno Okręg nr 3 - Kandydaci
Eugeniusz Idziak, Komitet Wyborczy PSL
Tomasz Markuszewski, KW Prawo i Sprawiedliwość
Stanisław Jaroszewski,KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Edward Klimek, KWW Dla Rozwoju Linowca
Eugeniusz Idziak, Komitet Wyborczy PSL
Tomasz Markuszewski, KW Prawo i Sprawiedliwość
Stanisław Jaroszewski,KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Edward Klimek, KWW Dla Rozwoju Linowca
Rada Gminy Grodziczno Okręg nr 4 - Kandydaci
Elżbieta Zakreta, Komitet Wyborczy PSL
Marian Zawadzki, KWW Montowo "Razem"
Roman Dekarski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Elżbieta Zakreta, Komitet Wyborczy PSL
Marian Zawadzki, KWW Montowo "Razem"
Roman Dekarski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Rada Gminy Grodziczno Okręg nr 5 - Kandydaci
Krystyna Król, Komitet Wyborczy PSL
Grzegorz Kępara, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Piotr Barczewski, KWW Dla Rozwoju Linowca
Krystyna Król, Komitet Wyborczy PSL
Grzegorz Kępara, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Piotr Barczewski, KWW Dla Rozwoju Linowca
Rada Gminy Grodziczno Okręg nr 6 - Kandydaci
Józef Zielinski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Józef Zielinski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Rada Gminy Grodziczno Okręg nr 7 - Kandydaci
Mirosław Więckiewicz, Komitet Wyborczy PSL
Licznerska Bożena, KW Prawo i Sprawiedliwość
Tomasz Kasprowicz, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Eugeniusz Poniatowski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Mirosław Więckiewicz, Komitet Wyborczy PSL
Licznerska Bożena, KW Prawo i Sprawiedliwość
Tomasz Kasprowicz, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Eugeniusz Poniatowski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Rada Gminy Grodziczno Okręg nr 8 - Kandydaci
Maria Bielicka, Komitet Wyborczy PSL
Zbigniew Orzechowski,KW Prawo i Sprawiedliwość
Renata Truszczyńska, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Maria Bielicka, Komitet Wyborczy PSL
Zbigniew Orzechowski,KW Prawo i Sprawiedliwość
Renata Truszczyńska, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Rada Gminy Grodziczno Okręg nr 9 - Kandydaci
Rajmund Rynkowski, Komitet Wyborczy PSL
Adam Jurewicz, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Rajmund Rynkowski, Komitet Wyborczy PSL
Adam Jurewicz, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Rada Gminy Grodziczno Okręg nr 10 - Kandydaci
Mariola Szwarc, Komitet Wyborczy PSL
Tadeucz Jankowski, KW Prawo i Sprawiedliwość
Henryka Łużyńska, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Tomasz Golmanowski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Mariola Szwarc, Komitet Wyborczy PSL
Tadeucz Jankowski, KW Prawo i Sprawiedliwość
Henryka Łużyńska, KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Tomasz Golmanowski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Rada Gminy Grodziczno Okręg nr 11 - Kandydaci
Arkadiusz Krauze, Komitet Wyborczy PSL
Julita Bartkowska,KW Prawo i Sprawiedliwość
Dawid Wierzbowski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Rada Gminy Grodziczno Okręg nr 12 - Kandydaci
Benedykt Kaczorowski, Komitet Wyborczy PSL
Władysław Waszewski, KW Prawo i Sprawiedliwość
Daniel Osicki, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Arkadiusz Krauze, Komitet Wyborczy PSL
Julita Bartkowska,KW Prawo i Sprawiedliwość
Dawid Wierzbowski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Rada Gminy Grodziczno Okręg nr 12 - Kandydaci
Benedykt Kaczorowski, Komitet Wyborczy PSL
Władysław Waszewski, KW Prawo i Sprawiedliwość
Daniel Osicki, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Rada Gminy Grodziczno Okręg nr 13 - Kandydaci
Teresa Klimek, Komitet Wyborczy PSL
Maria Dombrowska,KW Prawo i Sprawiedliwość
Urszula Plitt, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Teresa Klimek, Komitet Wyborczy PSL
Maria Dombrowska,KW Prawo i Sprawiedliwość
Urszula Plitt, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Rada Gminy Grodziczno Okręg nr 14 - Kandydaci
Alojzy Grondzewski, Komitet Wyborczy PSL
Izabela Groszewska, KW Prawo i Sprawiedliwość
Teresa Prelewicz, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Alojzy Grondzewski, Komitet Wyborczy PSL
Izabela Groszewska, KW Prawo i Sprawiedliwość
Teresa Prelewicz, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Rada Gminy Grodziczno Okręg nr 15 - Kandydaci
Marek Aranowski,Komitet Wyborczy PSL
Bronisław Jacuński, KW Prawo i Sprawiedliwość
Andrzej Markowski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Marek Aranowski,Komitet Wyborczy PSL
Bronisław Jacuński, KW Prawo i Sprawiedliwość
Andrzej Markowski, KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE RAZEM
Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
L J #1519159 | 31.61.*.* 24 paź 2014 08:47
Każdy się może pomylić he he he ale ..... W końcu to mało popularne nazwisko i tak rzadko się ukazuje na łamach GN
odpowiedz na ten komentarz
mnl #1518809 | 46.77.*.* 23 paź 2014 20:53
A kto do powiatu i sejmiku
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz
:) #1518686 | 83.9.*.* 23 paź 2014 19:15
Leszek Bobs dobre chyba nazwisko nasz lechu zmienil :)
odpowiedz na ten komentarz