środa, 29 stycznia 2020. Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei

Echa Dnia Papieskiego w Przedszkolu Miejskim

2014-10-21 20:15:12 (ost. akt: 2014-10-21 20:17:04)
Dzieci przygotowały się do występu

Dzieci przygotowały się do występu

Autor zdjęcia: Archiwum przedszkola

Dnia 16 października bieżącego roku w Przedszkolu Miejskim obchodziliśmy XIV Dzień Papieski. Data zbiegła się z rocznicą wyboru kardynała Karola Wojtyły na następcę Świętego Piotra.

Dzień Papieski jest wyrazem naszej wdzięczności i duchowej łączności z Papieżem Janem Pawłem II. W tym dniu gościliśmy ks. Jakuba Maciejko, przedstawicielkę Rady Rodziców - panią Barbarę Jabłońską-Gawińską, którzy wraz z zebraną społecznością przedszkolną, obejrzeli występ dzieci z grypy VII. Muchomorki od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Z księdzem Michałem Rogozińskim uczyły się piosenek, do śpiewania których zaprosiły swoich kolegów z pozostałych grup.

Piosenki ilustrowane ruchem sprawiły dzieciom wiele radości, a recytowane wiersze w humorystyczny sposób przedstawiły „świat świętych”. W trakcie występów bardzo spodobała się wszystkim postać Huberta, który wcielił się w rolę Karolka Wojtyły. Po występie wicedyrektor Anna Goszka podziękowała dzieciom za przedstawienie, a ks. Jakub modlitwą zakończył spotkanie.

Przedszkole Miejskie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages