Doskonały dla naszych finał Merida Mazovia MTB Marathon

2014-10-06 23:04:44(ost. akt: 2014-10-06 23:11:21)

Autor zdjęcia: Nadesłane

W Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się finałowa edycja Merida Mazovia MTB Marathon. Nasi zawodnicy pojechali tam by poprawić wyniki i wypaść jak najlepiej w klasyfikacji generalnej.
Wszystkie założenia zostały zrealizowane i zawodnicy pokazali, że są naprawdę mocni nawet w końcówce długiego sezonu. Na ostatnim etapie Agata Patalon i Kacper Danielewski triumfowali w swoich kategoriach wiekowych na dystansie FIT (24km) co skutkowała że również zwyciężyli w klasyfikacji generalnej.

Tadeusz Piątkowski na królewskim dystansie GIGA (87km) był trzeci w kategorii M4 i takie miejsce zajął w klasyfikacji generalnej. Tadek również może się pochwalić tym, że został uhonorowanym przez organizatora — Cezarego Zamanę największą ilość startów na Mazovii (uczestniczył 114 razy) oraz za przejechanie 15 maratonów w tym sezonie.