Powalczyli o "złotą rakietę"

2014-07-27 10:00:00(ost. akt: 2014-07-24 16:27:54)
Zbigniew Kremski wygrał w klasyfikacji mężczyzn

Autor zdjęcia: Arch. organizatora

W ramach "Sportowego Lata 2014" na stadionie MOSiR w Nowym Mieście rozegrano turniej badmintona. Przed nami jeszcze turnieje piłki nożnej i siatkowej.
Do walki o "złotą rakietę" stanęło 29 zawodniczek i zawodników.

W kategorii do lat 10 wśród dziewcząt zwyciężyła Karolina Rolka. Drugie miejsce zajęła Wiktoria Dziodko. Wśród chłopców najlepszy okazał się Mateusz Dziodko, który wyprzedził Dominika Żurawskiego.

W kategorii do lat 15 przodowała Zofia Kremska, a podium uzupełniły Daria Bartkowska i Maja Kempska. W klasyfikacji chłopców zwyciężył Jakub Długosz, a tuż za nim uplasowali się Mateusz Tessmer i Mikołaj Pokorski.

Wśród kobiet najlepsza okazała się Małgorzata Rolka. Drugie miejsce zajęła Sylwana Otręba. Klasyfikację mężczyzn wygrał Zbigniew Kremski, który wyprzedził Roberta Dziodko.

Zwycięzcom wręczono nagrody, medale i dyplomy. Każdy uczestnik turnieju otrzymał również książkę o bezpiecznym wypoczynku nad wodą ufundowaną przez Ministerstwo Sportu w ramach projektu "Bezpieczna woda". nb

----------

14 sierpnia Ryszard Krzemieniewski, który jest koordynatorem imprez, zaprasza na turniej piłki nożnej (drużyny 5-osobowe z klas IV i młodsi z opiekunem).

Natomiast 21 sierpnia odbędzie się turniej siatkówki (drużyny 2-osobowe). Ostatnie dwie imprezy również rozpoczną się o godz. 11. Organizator zapowiada, że nagrody, medale i dyplomy już czekają na zainteresowanych. kajoo