Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Spotkanie sprawozdawcze z działalności Związku Emerytów

2014-02-08 10:00:00 (ost. akt: 2014-02-07 15:30:54)
Licznie zebrani członkowie nowomiejskiego oddziału ZERiI

Licznie zebrani członkowie nowomiejskiego oddziału ZERiI

Autor zdjęcia: Kasia Ochocka

Kazimierz Przybylski, przewodniczący nowomiejskiego oddziału Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów podsumował całoroczną działalność (i przedstawił plany organizacji na kolejny rok) podczas spotkania sprawozdawczego.

Do sali Miejskiego Centrum Kultury przybyło kilkadziesiąt osób, w tym sekretarz miasta — Krzysztof Widźgowski oraz wicestarosta Marcin Buliński.

Związek organizuje dla swoich członków przeróżne spotkania, wycieczki i zabawy, podczas których seniorzy się integrują, a czas spędzają kreatywnie i ambitnie.
W 2014 roku nowomiejski ZERiI również chce aktywizować swoich członków. Planuje się m.in. wyjazd na baseny termalne do Uniejowa i wzięcie udziału w Święcie Ziół i Kwiatów w Olsztynku. Nie zabraknie corocznego pikniku nad jeziorem, podczas którego tym razem spodziewać się można degustacji miodów i prelekcji fachowca w tym temacie.

Podczas spotkania członkowie ZERiI podjęli uchwałę o współpracy z Uniwersytetem III Wieku i Klubem Seniora, działającym przy Stowarzyszeniu Rozwoju Gminy Kurzętnik.Więcej o spotkaniu można znaleźć w numerze naszego tygodnika z 7 lutego oraz klikając tutaj.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages