Sobota, 10 grudnia 2016. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Przedbiegi wyborów Miss Ziemi Michałowskiej '2014

2014-01-13 20:34:19 (ost. akt: 2014-01-13 20:37:01)
Anna Kaczorowska udziela wywiadu jednej z telewizji podczas ubiegłorocznej gali

Anna Kaczorowska udziela wywiadu jednej z telewizji podczas ubiegłorocznej gali

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W Brodnickim Domu Kultury ruszyły przygotowania do kolejnej edycji wyborów Miss Ziemi Michałowskiej '2014. Już mogą zgłaszać się kandydatki.

Wybory Miss Ziemi Michałowskiej odbywają się już 16 raz. Trzeba przypomnieć (i jednocześnie zachęcić) iż wśród koronowanych dziewcząt podczas brodnickiej gali, na przestrzeni ostatnich lat, były mieszkanki powiatu nowomiejskiego. W ubiegłorocznym konkursie Anna Kaczorowska z Mroczna zdobyła w Brodnicy szarfę wraz z tytułem Miss Internautów oraz zieloną kartę do wyborów Miss Polski.

Organizatorzy konkursu zapraszają tradycyjnie kandydatki z powiatu nowomiejskiego. Na najpiękniejszą (wybraną przez jurorów) czeka 3 tysiące złotych głównej nagrody i cała góra cennych upominków. Wręczone też będą korony dwom wicemiss oraz szarfy miss foto, publiczności i inne. 


Do udziału w wyborach mogą przystąpić panny, które ukończyły 16 rok życia i mają, przynajmniej 165 cm wzrostu. Wybory są otwarte, a zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie Brodnickiego Domu Kultury osobiście do dnia 19 lutego na ulicy Przykop 43 w godzinach od 8 do16, bądź telefonicznie dzwoniąc pod numer (056) 498-21-42.

ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages