Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

W jeden dzień zatrzymali czterech poszukiwanych

2013-05-17 12:35:25 (ost. akt: 2013-05-17 12:38:31)

Policjanci z nowomiejskiej komendy zaledwie w ciągu kilku godzin zatrzymali czterech poszukiwanych na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez Sąd Rejonowy w Iławie VII Zamiejscowy Wydział Karny w Nowym Mieście Lubawskim.

Wczoraj (16 maja) około godziny 16:30 w Nowym Mieście Lubawskim policjanci zatrzymali Andrzeja S. Mężczyzna poszukiwany był za kilka przestępstw m.in. kradzież oraz znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. 30-letni mieszkaniec miasta spędzi za kratkami najbliższych 18 miesięcy.

Niespełna dwie godziny później, również w Nowym Mieście, policjanci zatrzymali Jacka K. 35-latek poszukiwany był za udział w pobiciu i uszkodzenie ciała. W chwili zatrzymania mężczyzna miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. W zakładzie karnym ma odbyć karę 14 miesięcy pozbawienia wolności.

Około godziny 21 na terenie gminy Biskupiec funkcjonariusze zatrzymali Zdzisława P. 44-latek poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do wyroku sądu zakazującego mu prowadzenie wszelkich pojazdów mechanicznych i rowerowych. W chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Za kratkami spędzi najbliższe pół roku.

Około godziny 22:30, również na terenie gminy Biskupiec, policjanci zatrzymali czwartego poszukiwanego. 25-letni Krzysztof N. został skazany za kierowanie motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości, nie stosując się w ten sposób do orzeczonego wyrokiem sądu zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna w chwili zatrzymania także miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Biskupiec ma do odbycia 6-miesięczną karę pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages