Popularne artykuły

Podsumowano akcje, konkursy i mówiono o bezpieczeństwie

2012-06-26 08:28:17 (ost. akt: 2012-06-25 19:27:11)

W hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się apel dla uczniów klas IV – VI.

Podczas apelu w SP 2

Podczas apelu w SP 2

Autor: Archiwum szkoły

Podsumowano konkurs Stowarzyszenia „Przyjazna Szkoła” „Warto być dobrym”. Spośród kilkorga uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu końcowego akcji wylosowano karteczkę z nazwiskiem ucznia, który stał się właścicielem roweru. Szczęście uśmiechnęło się do uczennicy klasy V a Oliwii Opasik. Gratulujemy!

W apelu wziął udział przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim pan Krzysztof Grugiel, który mówił o bezpieczeństwie w czasie wakacji. Odbyło się również uroczyste wręczenie kart rowerowych uczniom klas czwartych.

Pani Małgorzata Potomska podsumowała wyniki zbiórki makulatury. Najlepsze klasy otrzymały z rąk pana dyrektora Zbigniewa Domżalskiego dyplomy i nagrody. Szkoła zebrała 5445 kg makulatury, najlepszą klasą w zbiórce tego surowca okazała się klasa III b (1223 kg). Klasy, które uczestniczyły w zbiórce, ale nie uzyskały w ogólnej klasyfikacji wysokiego miejsca otrzymały słodycze. Pani Małgorzata Potomska podsumowała również zbiórkę baterii. Najlepszą okazała się klasa IV, która zebrała 69,7 kg baterii. Klasy, który uplasowały się na miejscach od pierwszego do piątego otrzymały nagrody rzeczowe miedzy innymi piłki, badmintona.

W czasie apelu wyróżnieni zostali uczniowie klas czwartych: Miłosz Klarowski, Wiktor Dąbrowski i Marcin Nadarzyński, którzy zajęli odpowiednio 44, 54 i 66 miejsce w Międzynarodowym Kangurze Matematycznym. Do konkursu przystąpiło 45 uczniów naszej szkoły. Dyrektor Szkoły pan Zbigniew Domżalski wręczył dyplomy nauczycielom matematyki paniom: Renacie Szwarc, Małgorzacie Potomskiej i Edycie Rogozińskiej .

Pani Anita Leliwa podsumowała konkurs „Pięknego czytania” dla uczniów klas piątych. Laureatki Wiktoria Tybuszewska, Wiktoria Dąbrowska i Beata Grzonkowska otrzymały nagrody książkowe oraz dyplomy. Dyplomy i nagrody otrzymało również czternaścioro uczniów, którzy wzięli udział w konkursie „Oxford Plus”. Wyróżnienia wręczali Dyrektor Szkoły pan Zbigniew Domżalski i nauczyciel języka angielskiego pani Małgorzata Fijałkowska.Mirosława Nowakowska SP 2


Komentarze 0 pokaż wszystkie komentarze w serwisie