Ekipy siatkarzy walczyły o trofea burmistrza Nowego Miasta

2024-01-23 13:15:45(ost. akt: 2024-01-23 13:21:01)
Na chwilę przed rozpoczęciem rozgrywek

Autor zdjęcia: Marcin Sarnowski

Hala sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście była areną rozgrywek Charytatywnego Turnieju Siatkówki o Puchar Józefa Blanka Burmistrza Nowego Miasta. Na parkiecie rywalizowało 7 drużyn.
Nie zabrakło wielu sportowych emocji, ciekawych spotkań oraz świetnej atmosfery, jaka towarzyszyła zawodnikom — mówią organizatorzy turnieju, z którego dochód przeznaczono na wsparcie WOŚP.
Zwycięzcą rozgrywek okazała się drużyna 4. Pułku Chemicznego z Brodnicy, tuż za mini uplasowali się zawodnicy z drużyny Deportivo, a miejsce 3 wywalczyli policjanci z nowomiejskiej Komendy Powiatowej. Na dalszych miejscach uplasowały się następujące ekipy: Drewniaki, PSP Nowe Miasto Lubawskie, ZSZ Kurzętnik i SMS Kurzętnik. Drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy. Dodatkowe wyróżnienia otrzymali: Maciej Bochenek za wyjątkowe zaangażowanie w sędziowanie oraz Mirosław Urbanowski (sędzia dokumentacji). W imieniu organizatorów i wszystkich zaangażowanych w to wydarzenie dziękujemy zawodnikom, którzy zechcieli wziąć udział w turnieju jednocześnie wspierając do puszek tegoroczny 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Warto wspomnieć, że współorganizatorami wydarzenia było Miejskie Centrum Kultury. red